SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Won z sadłem - Dziennik Lume /Film str.29

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 35006

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 828 Wiek 34 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 6015
delete


Zmieniony przez - blocked w dniu 2013-09-18 18:21:32

Obecny cel: wytrzymałość + redukcja
zapraszam do dziennika:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_czas_odmłodzić_ciało!_-t1094862.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Dzisiejszy dzień był całkiem okej barki już prawię w ogóle nie bolą, bicepsy jeszcze trochę czuję, ale du jutra powinno być wszystko okej. Robiłem dzisiaj moją drugą tabatę 4min i powiem, że to trochę za krótko dlatego znalazłem sobie trochę dłuższą. Tak jak mówiłem staram się rozciągać codziennie i już widzę efekty tego :) Jutro siłownia i już samemu będę wszystko robił, więc będę szedł planem, który wstawiłem, ale na razie będę robił przysiady ze sztangielkami, a wyciskał na suwnicy smitha tak dla bezpieczeństwa potem to oba te ćwiczenia zmienię. Jak jutro wrócę zdam relację co i jak :) Plus muszę się zapytać jeszcze o jakąś zniżkę dla uczniów
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Właśnie wróciłem z siłowni dzień chyba jakiś nie teges, bo było nas 3 na niej Kilka miejsc było zajętych, więc zrobiłem troszkę inne ćwiczenia tak, więc według kolejności:

Nogi: Przysiady z Sztangielkami 3s/10 powt
Plecy: Ściąganie drążka wyciągu górnego do klatki (siedząc) 3s/10 powt
Klatka: Wyciskanie Sztangielek na ławce skośnej 3s/10 powt
Barki: Wyciskanie Sztangielek siedząc 3s/10 powt
Triceps: Prostowanie ramion na wyciągu stojąc 2s/10 powt (linki, ale chyba wrócę do drążka)
Biceps: Uginanie ramion z sztangą stojąc 2s/10 powt

I mam takie pytanie lepsze będzie wyciskanie sztangi na skosie dodatnim czy poziomo?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 177 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 925
Myślę że fajnie by było jakbyś sobie to zamieniał co trening, raz skos raz poziomo, na skosie nieco mniejszy ciężar.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Karquaz
Myślę że fajnie by było jakbyś sobie to zamieniał co trening, raz skos raz poziomo, na skosie nieco mniejszy ciężar.


Dla początkujących jest to najgorszy pomysł jaki może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Czyli wybrać sobie jeden poziom i trzymać się go na razie? W sumie też myślałem tak jak Karquaz, bo czytałem o tym, że mięśnie przyzwyczajają się do jednej aktywności i już potem na niego nie reagują czy coś takiego, ale, skoro uważasz, że to zły pomysł to zostanę przy skosie, bo jakoś dobrze klatkę czuję przy, nim :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 97 Napisanych postów 20120 Wiek 20 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 184405
Ja już Ci dawno powiedziałem co masz robić, teraz tylko ograniczam się do poprawiania księżycowych teorii. Sory, ale nie mam w zwyczaju mówić czegoś 8 razy. Chcesz robić przysiad z hantlami? To rób, nie grzeje mnie to ani nie ziębi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Powiem tak przeczytałem wszystko to, co napisałeś i tak będę robił ten plan, który załączyłem i, który zaakceptowałeś, ale najpierw chcę sprawdzić swoje ciało np odnosząc się do przysiadów będę je robił ze sztangą już w poniedziałek, gdyż wiem, że zrobię z nią przysiad skąd wiem? Bo robiłem przysiad ze sztangielkami po 10kg i szło ok, a jakby nie szło nie ma problemu z ich odłożeniem, a ze sztangą byłby problem, gdyby się okazało, że nie wstanę. To nie jest tak, że mówię jedno robię drugie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 2169 Wiek 36 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 26676
Wydaje mi się, że nawet dziecko 10cio letnie zrobiło by przysiad ze sztangą 20kg... Więc doyeb ciężaru i nie testuj już przysiadów z hantlami

tutaj masz roczne dziecko, które robi deadlift i myślę, że ten zabawkowy zestaw waży z 3-5kg




Zmieniony przez - koorasy w dniu 2013-09-21 13:48:34
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 417 Wiek 27 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 4543
Przez weekdend się nie odzywałem, bo nie miałem dostępu do komputera. Sobota dietka 100%, w niedziele dieta trochę gorzej, ale była intensywna 15min tabata. Nie dawno wróciłem z siłowni było trochę ludzi, więc musiałem pozmieniać ćwiczenia ofc, bo sprzętu brakuje... Powiem co zmieniłem na barki: wyciskanie sztangielek oraz na nogi wypychanie ciężaru na suwnicy, ale powiem, że to słabe ćwiczenie i nie ma bata żebym nie robił przysiadów najwyżej będę czekał na zwolnienie miejsca. Jak wrócę do domu to się pomierzę, bo dziś jest dzień pomiarów :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Plan treningowy do oceny

Następny temat

Trening EMS ?

WHEY premium