SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143460

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 12 Napisanych postów 5688 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 34046
ie tam
całość musi współgrać a nie tylko cyc

z Mayą http://www.sfd.pl/-t767671.html

Wolę być niedoskonałą wersją samej siebie, niż najlepszą kopią kogoś innego
Zwycięzcy to przegrani, którzy powstali i spróbowali o jeden raz więcej ..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Oj tam, oj tam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Nie, nie walczymy w ten sposób na treningach Więc jak, macie doświadczenie w sadzeniu soccerów i stompów?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A co to takiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Soccer kicki:




Stopmy:




"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
OMG

O nieee... Ja się na tym nie znam i bawić się w to też nie chcę

Wolę zapasy ze Żmijami pod okiem trenera Słabego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Soccera załadowałem kiedyś przypadkiem kumplowi i w sumie oprócz drugie czoła nie było większego efektu (dostał z glana), stompa nie raz sam zebrałem na treningu i wiem ze jak jest zrobiony od razu po sprowadzeniu do parteru to nie ma szans obrony, i wchodzi idealnie :P
Można go użyć np. na ręce ;) Nie zawsze da się wejść na korpus i głowę, ma dużą możliwość przejścia gardy :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Dobrze dobrze, pisać kto jeszcze się w to bawił!
Jeszcze jedna sprawa mnie dręczy W Pride, gdzie wykonywanie tych technik zostało doprowadzone do perfekcji, tym, którzy leżeli na plecach ładowano przeważnie stopmy, a tym, którzy byli np. w pozycji żółwia (głowa do dołu itd chyba wiemy jak to wygląda) - soccer kicki. Nasuwa się pytanie: czy gdyby mogli walić w potylicę, tył głowy, to waliliby dalej soccer kicki czy już stopmy? Co byłyby bardziej niszczycielskie?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
potylica to najbardziej wrażliwa część głowy. Jakby ktoś tam zasadził soccera czy stompa to mogło by się to źle skończyć dla zawodnika który oberwał.

poza tym,zauważ ze nikt nie lubi dawać się okładać. Jak chcesz przywalić komuś soccera to zawsze zawodnik broniący się będzie starał się trzymać Ciebie na dystans nogami,podobnie jak przy stompach zresztą.
Leżac z kolei na żółwia stompem mógłbyś zaatakowac kręgosłup(ale z tego co kojarze w pride nie wolno było atakowac kręgosłupa),więc również odpadało...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
No dobra, a co Ty uważasz za skuteczniejsze?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium