SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143456

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Nie, a u Ciebie?

ja jestem po dziennych.

Ucząc się zaocznie można już zbierać doświadczenie pracując.

po dziennych czy wieczorowych też, zresztą
zwracam jeszcze raz uwagę na tekst "na stanowisku inżynierskim". Czyli jeśli szukasz pracy jako inżynier procesu w zakładzie produkcyjnym to w dupie mają to że pracowałeś na hali produkcyjnej jako pracownik produkcji,bo nie było to stanowisko inżynierskie.

przekładajac to na Twoje środowisko(bo jesteś po szkole budowlanej z tego co pamiętam),jeśli pracowałbyś jako student na budowie(ot zwykły pracownik fizyczny) to g**** Ci to da jeśli bedziesz się starał o posadę inżyniera budownictwa gdzie wymagają 2-3 stażu pracy na podobnym stanowisku pracy. A w momencie "dorabiania" nie byłeś inżynierem i nie wykonywałeś tego co inżynierowie.


PS: Żeby nie było niejasności,pracodawca moze wziąć pod uwagę ze "coś tam się orientujesz w temacie" jako że pracowałeś na budowie, czy ze jesteś po szkole średniej budowlanej,ale w momencie gdy piszą o 2-3 letnim doświadczeniu na podobnym stanowisku pracy to nie mają na myśli tego co napisałem powyzej,a z reguł dokładnie takie samo stanowisko tyle ze w innej firmie


Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-09-14 23:00:11

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Naciągane są te wymagania jak druty telegraficzne.

W takim razie nie mieliby kogo zatrudniać.

Przyjmują pewnie młodych inżynierów, ale dają takie wymagania, żeby ich psychologicznie "sprowadzić na ziemię", żeby nie chcieli za dużo zarabiać na dzień dobry

Na moim przykładzie jeszcze:
No niby jestem po tej budowlance i mam tytuł technika (nawet z suplementem międzynarodowym, ze mogę się wozić w całej UE), ale z doświadczenia w samej robocie nie mam za dużo, bo głównie robiłem w materiałach i trochę przy kosztorysach. W Poznaniu gościu obiecał mi stanowisko kierownicze po 3ech miesiącach pracy na budowie, ale chciał zebym mu podpisał lojalnościówkę W końcu przyjął mnie bez tego, bo się nie zgodziłem, ale po kilku dniach roboty po 12h odezwali sie do mnie z supli (czyli tam gdzie obecnie pracuje) i zmieniłem prace ze względu na studia. Gdyby nie one to prawdopodobnie bym tam został.

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-09-15 11:33:06
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja dla odmiany ostatnio nie mogłem wyjśc z podziwu jak koleżanka szukała pracy.

Pracowała od prawie 5 lat w chemii(jako laborantka),znalazła nową ofertę gdzie chcieli wykształcenia technicznego,chemicznego i z doświadczeniem 2-3 letnim. Spełniała wszystkie wymagania,bo po polibudzie i te prawie 5 lat miała,złożyła ofertę...odezwali się do niej po takim czasie ze ta zdążyła już zapomnieć że w ogóle wysyłała tam CV...

wychodzi wiec na to że czekali chyba ****a na świętego Mikołaja,skoro tyle się do niej nie odzywali...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Do mnie też się odzywali po dobrych kilku miesiącach jeszcze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
apropos Ty pracujesz gdzieś w jakimś sklepie z suplami?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Podkabluje Rafała i potwierdze że tam pracuje

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Neith, wolisz być:




Czy może?





hę?

Zmieniony przez - Rafał_B w dniu 2010-09-16 14:26:08
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
chyba raczej https://bundles.sfd.pl/../../buziaki/7.gif[/img]  [img]https://static1.sfd.pl/1/images2010/20100916162830.jpg" alt=""/>



Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-09-16 16:28:59

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Rafał ty nie cwaniakuj mi tu bo trafisz na wiekszego cwaniaka i co będzie?

Queblo skoro są dwie to jedna to ja to druga to ty tak?

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie
po prostu po wspisaniu w google grafika ten obrazek wyskoczył mi jako pierwszy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium