SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143414

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
o firmach ochroniarskich szukających niepełnosprawnych do ochrony się nie wypowiem bo głupoty nigdy nie starałem się rozumieć.

Queblo, to nie głupota tylko patologiczny sposób na trzepanie grubej kasy przez waścicieli firm i firemek ochroniarskich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
głupota tych co wynajmują takie firmy
nie trzeba być specjalnie inteligentnym żeby sie domyślec ze ktoś niepełnosprawny nie będzire w stanie zapewnić takiej ochrony jak osoba pełnosprawna,a jednak wielu wynajmującym jakoś to nie przeskadza

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-08-06 14:17:02

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale przeważnie Ci niepełnosprawni pracuja jako portierzy bądz to pilnują sklepów.
Z tego co widzę Ci "super sprawni" pracują w patrolach interwencyjnych
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
O,to ja należę do tych supersprawnych Ale nie wiem jak jeszcze długo.Okaże się w połowie miesiąca...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
no ale popatrz ilu masz w patrolach interwencyjnych a ilu wszelakiej maści ochroniarzy...

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-08-06 20:16:36

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Moja przygoda zbyt długa z ochroną dobiega końca,bo nic się nie zmienia na lepsze,a w połowie miesiąca być może będę się decydował na nową pracę,a jak dobrze pójdzie to za jakieś trzy miesiące do papierów prawdopodobnie dołożę kolejny nowy zawód,bo zaczynam kurs(który to będzie zawód?Chyba szósty do kolekcji) Ale po tym kursie nie powiem ostatniego słowa,bo już zaplanowałem następny

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-08-06 22:49:31

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
Dziś wspinałem sie na Mt. Hood nie dolazłem na szczyt bo od 2800 to już sam lodowiec a raków nie miałem (góra 3540 m n.p.m.) ale i tak zadowolony jestem z wyprawy bo wyżej niż Rysy

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
O tą górkę chodzi? http://en.wikipedia.org/wiki/Mount_Hood
Wygląda pięknie.

Słaby - jaki zawód tym razem?

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920


Dokładnie o tą

Zdjęcie z Wiki jest robione od strony Columbia River jednej z większych rzek w US

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
co do rzek
kiedyś myślałem że Odra jest dużą rzeką(wynikało to z faktu że wielu rzek nie widziałem),ale jak jadąc do Chorwacji przejeżdzałem przez Dunaj,to sobie uswiadomiłem ze gdyby Dunaj płynął przez Polskę i wylał w 1997r(jak wszystkie większe rzeki w PL wtedy) to by sie chyba w Kaliningradzie nie oglądajac TV zauważyli że u nas jest powódź...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium