SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143479

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ziperon, nie zastanawiaj się tylko idź. Jak można oceniać trenera po tygodniu zajęć, w dodatku jako początkujący?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jakieś tam pierwsze wrażenie można odnieść

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To podobno najlepszy klub w tym mieście.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Queblo, owszem można, ale bez przesady...pewnie typ się za dużo walk K1/MT na Tubie naoglądał, i się spodziewał chooj wie czego na pierwszych treningach
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie no,ja nie pisze żeby na podstawie tego wrażenia podejmowac decyzje czy rezygnowac czy nie,tylko obserwowac czy cos się zmieni czy nie

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Spoko, po prostu poszedłem krok dalej podając jedną z najczęstszych przesłanek do porzucenia danej sekcji przez osoby dopiero zaczynające treningi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ziomuś po prostu chce mnie namówić żebym chodził z nim... Chodzi też do siłki konkurencyjnej mojej, gdzie chodze ja, i myśli że będę chodził też z nim na siłkę, bo dla trenujących w Golden jest 20% zniżki
Od września idę na KB do Łukasza, na GG z nim troszkę słów zamieniłem, i wydaje się być spoko... Sam ocenie. Wróce na jeden trening na KM, zobacze ile znajomych głów będzie, a ile nie... Jak wczoraj jechałem na siłkę, spotkałem w autobusie koleżankę z KM, jechała akurat na trening, powiedziałem że jak coś może szukać mnie w Hunter Gym, i też jej to polecam, bo zastanawia się żeby trenować KB zamiast fitness.



Taka skromna opowieść.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Oj dzieciaki, dzieciaki...faktycznie ostatnio panuje jakaś durna moda na robienie wszystkiego grupowo - siłka, SW, gry zespołowe itd.; jak również zbiorowego rzucania w chooj danej dyscypliny tylko dlatego bo jednemu się nie podoba/nie pasuje.

Ziperon, ćwiczysz nie dla kolegów/koleżanek tylko dla siebie, więc nie patrz na kumpli tylko trenuj to co Ci odpowiada
P.S. A Rambalski nie ma przypadkiem naboru ciągłego? Bo jak tak to może nie trać czasu i idź od razu skoro Ci się KM odwidziała?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Mówi że teraz w wakacje będą jakieś obozy i dopiero we wrześniu nabor.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Bo teraz wszystko załatwia się przez GG i mail lub FB.
Młodzi nie maja jaj żeby pewne rzeczy powiedzieć prosto w twarz :/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium