SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143468

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie piję między zajęciami. Poza tym rzadko piję, bo jestem sportsmenem .

A z innej beczki pytanie: Orientuje się ktoś z Was, jakie obecnie marki lub modele telefonów są ogólnie przyjmując najlepsze, bo jutro wybieram się właśnie na zakupy, a nie zbyt ogarniam temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
marnujesz się na tych studiach

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
obecnie to samsung galaxy s2
chociaż s1 niczemu sobie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
W sumie Samsunga nigdy nie miałem, więc zaraz przyjrzę się recenzjom, a jak obecnie stoją Nokie? Trzymają poziom, czy raczej nie warto inwestować?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
recenzje tego s2 sa najlepsze
co do noki zalezy jaka byś chciał e7 niby dobra ale jak Ci sie zawiesi musisz odręcać pokrywe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja mam Samsunga Wave,choć w miarę jestem z niego zadowolony,to napiszę o wadach,ale pewnie telefony innych firm mają takie same.Za małe przyciski są i czasami wciskam je podwójnie.Poza tym strasznie delikatne teraz telefony robią i trzeba z nimi jak z jajkiem się obchodzić.Gdzie te Nokie co można nimi było rzucać i działały,albo telefony takie co Gołota nim w głowę dostał i go głowa bolała,a telefon cały

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
teraz robia telefony na rok góra dwa, ja mam taki problem że strasznei przywiazuje sie do moich rzeczy i telefon mam do ostatniego działajacego guzika %)
juz 5 rok jestem z k800i :d
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Słaby, ja mam Nokie 3310. Nieraz lądowała na asfalcie, tylko trochę obudowa uszkodzona i mi się kurzy do środka. To moja druga, bo pierwszą musiałem jakoś zimą wymienić, bo o którymś yebnięciu w asfalt zaczął źle chodzić monitor. Ale całkiem nieźle zniosła rzucanie w jednego grubasa z klasy, wielokrotne upadki na mniej lub bardziej twarde powierzchnie itp.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
kurde nokii 3310 to nie widziałem już z 5 lat %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kondi-ja piszę o nowych telefonach,stare właśnie były nie do zajechania,Nokia 3310 to wytrzymały aparat.

Ja mam jeszcze schowanego Alcatela,tylko PINu telefonu nie pamiętam.To była maszyna...Też sporo upadków i wypadków przeżyła.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium