SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143430

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie no,bez przesady pół kilo to Ci stawów raczej(bo tak naprawdę nikt nie zna stanu zdrowia Twych stawów) nie rozpieprzy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Nawet mocno związane odważniki są dalej w ruchu gdy ręka ten ruch zakończyła. A hantel w dłoni kończy ruch razem z ręka, nie ma siły bezwładności która naciąga ścięgna i niszczy stawy.

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1829 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 32662
siema ostatnio mnie jakis gosc zaczepił z samochodu tzn ja w swoim on w swoim był cos tam pyskował itd...zajechał droge i uciekł pozniej na skrzyzowaniu dalej stał na czerwonym podjechałem spokojnie nie chciałem zadymy ale gosc cos tam pokazuje i wysiada z samochodu (laska u niegow aucie sie cieszy) to ja wysiadam i gosc zaczyna uciekac wtedy, na czerwonym pojechał

koles ok 185cm 65-75kg na oko

ja mam 170cm 70-75kg trenowałem wczesniej na siłce a ostatnio BJJ i MMA, teraz po przerwie wracam na MMA

jak myslicie miałbym szanse z wyzszym?
mimo wzrostu wstepnie planowałem go w stojce skonczyc jakby zaatakował

raz tez miałem sytuacje z podobnym gosciem tzn wzrost tez 185cm ale waga ok 95kg (trenował tylko na siłce wiem bo akurat znam go)
z takim chyba bez szans (przez mase) a jesli juz to tylko parter chyba



wiem głupie wywody ale to spam to chyba mozna pofantazjowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
Jezu jak można przy 185cm ważyć 70kg tylko to w podstawówce ważyłem %)

Poczytaj sobie ostatnie tematy to tam jest pełno informacji o walkach gimnazjalistów i różnicy we wzroście, szybkości itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ja ważę 65 przy 178, w sumie to większość typiarstwa tak waży co nie ćwiczą na siłowni. Ja teraz zaczynam poważniej trochę. W ogóle to szczypior jestem i mnie to trochę denerwuje, ale zmieniam to powoli. Jak będzie 75kg to będzie fajnie, tak myślę.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
He he uwielbiam te porównania :)
No ale tak to już jest :P
Kondi szczypior z ciebie :)
Bez siłki 176 i 80 kg, a było prawie 90. I źle nie było, teraz brzuch tak nie wystaje :)
Wiec zabierz się za masę ;) Rok dobrej i zaplanowanej michy wraz z ćwiczeniami i waga w górę. Mi się w rok udało 15 kilo podejść ;) Było ciężko ale dało radę i to bez wspomagaczy ;) Tylko micha, za to teraz nie tykam płatków i maślanki ;)
Dużo samo zaparcia i da radę. Walnij 80 i na konie zrzuć 5 i będzie git ;)
Pamiętaj micha to podstawa ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jakoś tak bywa ze jak człowiek jest młody to przez szybki metabolizm mimo odpowiedniego wzrostu jest chudy jak szczypior i jedyne o czym myśli to przybrać na masie.
Później czlowiek dojrzewa,metabolizm zwalnia,wzrost zostaje ten sam ale waga idzie w górę i jedyne o czym człowiek wtedy myśli to żeby znów być chudym

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-09-16 12:09:42

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja powoli trace na wadze jeszcze niedawno było 102kg teraz juz 94. Grześ przed TSF skoncze mojego Clena to będze full wypas %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Spoko, rok temu ważyłem z 10 kilo mniej, a urosłem tylko kilka cm. Więc masa powoli w górę idzie. Doleczę przeziębienie i się biorę do ćwiczeń już normalnie.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
rm_125 z tego co widze masz tyle samo wzrostu co ja,ale wagi jeszcze troche więcej.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium