SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143358

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Doradzać można i bez bycia zielonym :)
No i Queblo ma racje, przy tym ruchu to bez sensu :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co tak narzekacie,że laski w spamie się kręcą.Ja napiszę,że ich ciągle za mało tutaj


Co do doradcy dla Puchacza,to tak jak QUEBLO napisał.Mocno ograniczają nas możliwości działu,bo mało się w dziale dzieje,a "góra" ma to na uwadze.Gdyby było inaczej,to Puchatek już by się pogrubił.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Słaby, od czasu świąt to nawet nastoletni gangsterzy przestali do C/S zaglądać...A Lejdisy niech spamują, w końcu nie każdy dział ma swojego Scorpiona - nałogowego nabijacza spamowych liczników
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kocie-Też się dziwię,że nikt nie ma problemów w szkole i na osiedlu,ale ostatnio zimno,to gangsterom dupę mrozi na dworze i przed szkołami nie wystają,siedzą w domu i nie mogą na osiedlach kozaczyć

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
żeleś
żaden fighterski dział nie ma 4 modów.

edit:sprawdziłem se z ciekawosci. Uderzani mają coś dużo z doradców i modów niż My, ale nie wiem jaki tam jest ruch

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-01-10 18:46:35

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ekhm...

Ktoś mi niedawno powiedział, że wojskowi muszą pukać do drzwi w jakiś tam określony sposób. Prawda to, czy znów się ze mnie nabijali?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Trzeba się pochwalić.
Dieta galaretkowa zdała egzamin. 2 tyg. jedzenia po 500 ml dziennie i problem z kolanami na razie zniknął. Jedyny minus to masa w górę, ale biorąc pod uwagę że od października rzuciłem fajki to i tak nie ma problemu, bo poszło w mięśnie, a pas się zmniejszył :) Waga tylko 1 kg ponad to co było zawsze :)
Wczoraj ostatnia pizza i piwo, a dziś zdrowe sałatki w menue :)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja zamierzam zejść do swojej normalnej kategorii wagowej,czyli 84-85 kg,czyli 7-8 kg do zbicia.Jako,że stawiam sobie to za cel długoterminowy,to wiem,ze w okolicach kwietnia będzie dobrze,a jak stanie waga i nie będzie chciało zejść,to zwrócę się do fachowców na forum,co można z tym zrobić,żeby poszło.Całe szczęście nie muszę zmieniać nawyków żywieniowych,bo te są o.k. tylko muszę trochę zmniejszyć ilość kalorii,no i więcej ruchu by się przydało,bo rower z tęsknotą na wiosnę czeka

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
skoro już cele se stawiamy to ja zamierzam nieco kondyche poprawić i może z pasa nieco zrzucić utrzymując jednak wagę ok 85kg

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
U mnie dwuwaga w MC

Chyba
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium