SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143487

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
mi to by sie czasem taka ukryta trzecia ręka przydała


PS: Słyszeliscie o Dydek?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Bierz jakieś suple na przysadkę, żeby hormon wzrostu pracował na wysokich obrotach
na przykład coś takiego?




Queblo, Dydek to ta od koszykówki?

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-05-27 11:14:54
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Rozumiem że to elektrowni :) z małą dawką promieniowania tak żeby ta trzecia ręka nie była zbyt duża :P

Szkoda Dydek :/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
tak,koszykarka

jak mam być szczery innej tak znanej Dydek nie znam.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605








...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
***** mać, gdzie są spamerzy do chvja wacława?

http://www.joemonster.org/filmy/7639/Piesek_Leszek_Walka_kotow 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ładny dzień był. Grill,spacer,cokolwiek

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Może i ładny, proszę pana A jak tam odcisk?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
wyrzeźbiłęm w nim dziure przez którą coś tam wypłynęło. Pobolało pół następnego dnia
Dzięki temu mogłem wrócić do treningów biegowych

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Uuuuu.Szefu biega Ja dziś 50 km na rowerze po górkach zrobiłem z kolesiem -harpaganem rowerowym.Mocno mnie zmęczył,ale ani razu ze zmęczenia nie zsiadłem z roweru,mimo że niektóre podjazdy leśnymi scieżkami były konkretne(w sumie to zsiadłem raz,jak koleś zsiadł i powiedział,że pod tą górę podjechać się nie da,jak spojrzałem i zobaczyłem górkę kątem nachylenia ok 45 stopni to zbladłem).Na zjazdach było lepiejByło kamikaze boski wiatrDobrze,że hamulce robiłem w tym sezonie,bo by było cienko bez nich.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium