SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143447

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
No, bo też nad nimi myśle. Ale nie mówiłem że Zbychu otwiera sekcje MMA, którą będzie prowadził Paweł?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Nic żeś nie wspominał...opowiadaj
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
"Od września rozszerzamy nasz ofertę szkoleniowa dodatkowym treningiem MMA.Ograniczona ilość miejsc. Trening MMA jest tylko dla osób trenujących w naszym centrum. Zapisy i więcej informacji na treningu Krav Maga. Treningi prowadzi instruktor MMA Paweł Klimkiewicz"
http://www.centrum-szkolenia.com.pl/index.php?cms=21 

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
No to ładnie...ale z tego tekstu raczej wynika, że to po prostu będzie trening dodatkowy na zasadach MMA, a nie jakaś tam "sekcja"

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-04-25 14:49:24
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Zawsze coś, no nie?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Trzeba zarabiać ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Dokładnie, lepszy cyc niż nic Klimkiewicz to dobry instruktor, więc na pewno coś wyniesiesz z jego zajęć... swoją drogą, to jakżeś napisał "sekcja" to se pomyślałem, że jakaś konkurencja dla nadkomisarza Krajewskiego

Puchatek, ile przybrałeś na wadze przez święta?

Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-04-25 16:24:04
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Treningi z Pawłem to fajna sprawa

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Hmm ważyłem się wczoraj z rana i było zero do góry :)
Ale w sobotę robiłem ponad 1 h aeroby i pompeczki z przysiadami i to samo wczoraj :)
Za to widzę po brzuchu że jednak coś musiało pójść w fet:/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja za chwilę wyruszam rowerowo topić smalec.Wieczorem jeszce trening

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium