SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143485

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mi przy usuwaniu wypowiedzi wyskakuje opcja o której pisałeś,ale w każdym poście usuniętym automatycznie dopisywana jest formułka o usunięciu z powodu naruszenia punktu 1 regulaminu forum,a ja chciałbym wpisywać inne punkty niż 1

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
I zaczyna mnie wk***iać za każdym razem logowanie się na forum,bo jak jest problem z forum,to chyba automatycznie mnie wylogowuje.Dalej nie mogę korzystać z opcji edycji postów...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
13 powodów dla czego broń jest lepsza od kobiety

1) Możesz kupić tłumik do swojej broni.

2) Możesz zamienić jedną .44 na dwie .22.

3) Możesz mieć jedną broń w domu i drugą w podróży.

4) Jeżeli podziwiasz broń przyjaciela i mu o tym powiesz, będzie pod
wrażeniem i pozwoli ci strzelić kilka razy.

5) Twoja główna broń nie ma nic przeciwko zapasowej.

6) Twoja broń pozostanie z tobą nawet jeśli kompletnie wyczerpiesz amunicję.

7) Broń nie zajmuje dużo miejsca w szafie.

8) Broń funkcjonuje prawidłowo każdego dnia w miesiącu.

9) Broń nie spyta, "Czy te okładziny chwytu nie pogrubiają mnie?"

10) Broń nie ma nic przeciwko, gdy zasypiasz po strzelaniu.

11) Możesz mieć więcej niż jedną broń pod jednym dachem, bez żadnych
problemów.

12) Twoją broń nie interesuje, jak duży masz palec spustowy.

13) Broń nie powie wszystkim swoim przyjaciółkom, że jesteś "trochę szybki
na spuście".

Dostałem od kolegi i mi się spodobało

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281








Piękne

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Co w tym pięknego?Według mnie,to patologia jeśli ktoś nie umie rozwiązywać sporów jak normalny człowiek ...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
To pierwsze takie sobie, a drugie całkiem fajne. Moje typy na KO wieczoru:









...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Ładne okrężne, a na drugim obrotówka. Na "ulicy" jak widać mogą byś skuteczne, tym bardziej że rzadko się ktoś tego spodziewa.
Co to znaczy normalny człowiek?

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
"normalny człowiek" który nie doprowadza do tego typu incydentów. A swoje umiejętności wykorzystuje w ostatecznosci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Normalny człowiek dla mnie to taki ,który jak rozmawia z kimś to nie przy.pie..da.la nagle mu z partyzanta,bo kolega wyciągnął komórkę,nagrywa i trzeba się pokazać i nie napier...la się z ludźmi w mieście,gdzie chodzą inni ludzie.Większość sytuacji pokazana na filmikach była do rozwiązania inaczej-słownie.Błędem ludzi jest,że dopuszczają do gadki w takim dystansie,gdzie nie ma żadnej szansy obrony,w razie partyzanckiego strzału.Zaczepki można uniknąć też po prostu odchodząc od jakiegoś d****a naćpanego,czy nawalownego,czy niedowartościowanego,ale wszystkich duma hamuje i myślą:"bo jak odejdę będzie mniał mnie za tchórza i co koledzy powiedzą".

Podobała mi się jedna sytuacja w filmiku "I po co zaczynał".Tak powinni kończyć wszyscy cwaniacy.Gość zareagował dopiero jak dostał strzała,nieczystego całe szczęście dla niego,bo miał lekko pochyloną głowę.Tu słusznie wykasował "kozaka".Może następnym razem się zastanowi zanim przykozakuje.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Poracha z tym logowaniem :/
Gdyby nie sfd to nigdy bym takich filmików nie oglądał, jakoś szkoda mi czasu na szukanie czegoś takie a na forum już podane ;)
Mam pytanie czy ktoś próbował Pure Power SFD? Dostałem próbki jak zamawiałem WPC i strasznie mnie po tym skóra swędzi ;)
Pompa jest wszystko ok, ale przez 20-30 minut mam problem ze swędzeniem ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium