SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143411

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
ja rok temu z dziewczyną byłem na sankach.Skończyło się na pogotowiu ze złamanym palcem u dziewczyny...w tym roku zabraniam jej wychodzić na dwór jak śnieg leży

To ten typ od inwigilacji już artykuł na Ciebie pisze jako
"ograniczającego prawa jednostki"

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Queblo, no wtedy taki całoroczny sezonowiec byłem

Plecy niczego sobie mam obecnie raczej (podciąganie do 30 powtórzeń ze zrywaniem po treningu maty/ do 90kg w mc w serii na roztrenowanie obecnie). Ok, koniec tego chwalenia się Wrócę za 5-10kg, to pogadamy

Kucze, chyba tez sie musze wybrać na sanki, ale ciągnąć nie będę, tylko jeździł
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 684 Napisanych postów 6787 Wiek 39 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 66920
RAfał 30 podciągnięć ładny wynik 90 w mc to rozgrzewka

..."Gdy wzywa Thor bym poszedł z nim w bój moim honorem zwycięstwo jest
więc nie liczy się nic prócz przelanej krwi i dumy mych braci walczących by żyć..."


doradca C/S ze wskazaniem na combat

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
O co chodzi z pytaniem "Dlaczego nie jesteś zielony?" w temacie o inwigilacji?Nie skumałem,sle przyznam,że czytałem tylko niektóre wypowiedzi.

abonament Ci się dziś skończył i straciłeś zieleń ale już Banan uzupełnił

Rafał
30 podciągnięć na raz to dobry wynik,zobaczymy czy go utrzymasz za te 5-10kg

żeleś
wyprę się wszystkiego

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2010-12-03 21:46:15

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Mój rekord w MC to było 190 kg,ale podobno do tego ćwiczenia miałem mocny garb i talent,jak powiedział mi kolega,właściciel siłki.W podciągnieciach nigdy nie byłem za dobry,nie umiałem podciągać się technicznie i robiłem 16 razy typowo fizolsko nachwytem w miarę szerokim chwycie.Obecnie to nawet nie wiem czy z 7-8 razy się podciągnę...

Ale ostatnio jak wlazłem na drążek,to spróbowałem wymyki robić,jeszcze 5 zrobięChoć gdzie te czasy,gdy w mundurze i opinaczach robiłem 20...


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-12-03 22:59:41

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 392 Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 3045
Sla:
Mam cos dla Ciebie
Sytuacja sprzed paru dni. Ogolnie pomyslowosc, glupota, wplyw tego co uslysza a nie sprawdza i inne podobne temu rzeczy u ludkow mnie zadziwiaja.
Wpadam na pewien obiekt, siedzi tam firma x i maluje jakies pomieszczenia. Ogolnie 4 roboli. Pytam sie kierownika odpowiedzialnego za tego typu rzeczy i za kontakty z nami. Czy nasze ludki maja spis tych gosci bo z tego co wiem pracuja rowniez poza godzinami pracy obiektu.
Kier: Ee... Zaraz to zalatwie
Przychodzi jeden pracownik firmy x, stoje ja i kier.
Kier: Psze Pana, prosze spisac mi ludkow ktorzy beda sie tutaj pojawiac i dac liste ochronie.
Malarz: No wiem Pani.. nie za bardzo.. rozumie Pani.. ochrona danych osobowych
Kier i ja:
Ja: No to moze ja ulatwie panom sprawe, podejdziemy razem, zbierze pan ich dowody, ja sobie was spisze, przekaze ludkom i bedzie zalatwione. Jesli Pan zechce podam podstawe prawna i nazwiemy to legitymowaniem.
Malarz: Ja nie wiem jak oni sie nazywaja a dowodow nie mamy, nie nosimy do pracy, bo po co?
Ja i Kiero:
Ja: No to jak Panowie nie macie dowodow, przyjdzie godzina zakonczenia pracy obiektu i ja was kulturnie wyprosze bo nie macie pozwolenia by pozostawac na jego terenie.
Przyjdziecie z dowodami, ja potwierdze to u "gory" obiektu i bedziecie mogli dalej robic.
(Dowody sie znalazly, sami spisali, sprawdzone, fajne, dziala)
Ogolnie zabil mnie stwierdzeniem ochrona danych osobowych , gdzies to pewnie uslyszal, i moze bedzie pasowac do takiej sytuacji wiec to powiedzial hehe, napewno ustawy nie widzac na oczy.
Brak dowodow osobistych podczas wykonywania pracy hyhy tez ladnie, do tego jeszcze pyta no bo po co nosic
Pomijam nastawienie kierownictwa obiektu, oni nie przyzwyczajeni do "normalnej" ochrony. Wczesniej jak byla pewna firma ZPCH to pracownicy se robili na pietrach costam, PO siedzial se na dole i niech sie dzieje co chce. Wchodzil inny czlowiek, mowil ze z firmy x a ten go wpuszczal na gore i tak sie koleczko krecilo.

MMA, MT i piwo ze Spiża
Chleb ze szmalcem ktory dodaja juz niekoniecznie.. Dietka :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 24 Napisanych postów 10498 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 47531
Joł joł

Pewnie jesteście ciekawi jak mi poszło

Oto i odsłaniam przed Wami rąbka tajemnicy:
https://www.sfd.pl/***Słowny_slam,_czyli_grappling_SPAM!!!%_***-t620396-s6699.html


Queblo, może być ciężko utrzymać taką ilość, jestem tego świadom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Xaironik ooo avatar świąteczny sie zrobił widze

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Joł ze śnieżnej Dunii

Bronek... Moje adpocyjne serce matki przepełnione jest dumą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
I jak zwykle niedoszły łojciec też dumny

<to chyba deja vu>

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium