SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143477

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Wtedy piłem czekoladę,ale przyznam się,że dziś zanim zasnąłem,to opędzlowałem tabliczkę gorzkiej czekoladyotem już był błogostan i odlot

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ojciec, jak Ci sie uda zrobić redukcje na czekoladzie, to opatentuj nową diete

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
otem już był błogostan i odlot

moze to nie była czekolada tylko popularne ostatnio dopalacze ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
Ja tam slabemu nic do czekolady nie dosypałam żeby nie było

a swoją drogą mam a raczej miałam bo jest zamkniety od paru dni klep z dopalaczami obok klubu.. jak widziałam te kolejki gówniarzy w piatki o 22 jak wychodziłam w treningu to aż mi ręce opadały

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Taaaaa.Sama mi mówiłaś,że dobrze jest tam zajrzeć przed treningiem,to na treningu power jest

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
spoko Slaby mi wystarczy pojechać tesktem że bije sie jak baba i dostaje takiego powera że żaden dopalacz nie jest mi potrzebny

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
a nie bijesz się jak baba?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 3680 Wiek 37 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 13048
mam nadzieje że nie

Brazilian Jiu Jitsu
Warning: Choking Hazard

"Sport to połamane kości a nie twarz w reklamach"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Lady M Zasłużona dla SFD
Specjalista
Szacuny 68 Napisanych postów 19441 Wiek 38 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 94708
ojciec, bo sie Ciebie miałam pytać, a cały czas zapominam

kiedyś mówiłeś coś o kursach bezpiecznej jazdy - gdzie to robią i jaki jest orientacyjny koszt?

"No matter your goal, achieving it always starts with belief
- do not underestimate the strength within."

http://www.sfd.pl/Lady_M/_The_only_limit,_is_the_one_you_set_yourself_-t958189.html 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Córa masz namiary na krakowską szkołę,polecaną przez gości zajmujących się tematem:


www.sjc.com.pl


Jest tam coś dla Ciebie specjalnie w szkoleniach,bo jest zakładka -Kurs Lady

Ceny w każdej szkole są różne w zależności od ilości godzin jazdy,oraz od tego,czy ktoś się szkoli na swoim aucie,czy na aucie szkoły.Oprócz tego wpływ na cenę ma to,czy szkolisz się grupowo,czy indywidualnie(ja byłem szkolony indywidualnie).Masz namiary,to możesz do nich dzwonić,lub napisać i sie dowiesz,co i jak i dlaczego tak drogoJeśli chcesz namiary na szkoły poza Krakowem,to też mam.Megazabawa dla mnie to była na takim kursie połączona z nauką.Jak się zdecydujesz na kurs,to stwierdzisz po nim,że warto byłoJa miałem kurs rozłozony na trzy dni,bo bardzo męczace jest jeździć bardzo mocno skoncentrowanym,na trochę większych prędkościach i gdy wiesz,że możesz wypaść z toru...


Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2010-10-07 14:43:16

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium