SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143363

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Nie było wcześniej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
nie było,jest od dwóch albo trzech dni bo prawie każdy skargi od tego zaczynał

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
QUEBLO wiesz jak na tym nowym forum usuwać posty,żeby automatycznie nie wyskakiwało,że "post usuniety za naruszenie regulaminu forum pkt 1".Zawsze dawałem konkretny punkt przy powodzie usunięcia posta,żebym nie miał potem durnych maili z pretensjami,ale na nowym forum nie wiem jak to rozkminić.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
I wkurvia mnie to,że wyskakuje mi,że nie mogę edytować swojej wypowiedzi Przecież po moim poście jeszcze nikt nic nie napisał,więc dlaczego?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Zemsta starego SFD... ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Ja też nie mogę edytować ;)
Przynajmniej szybciej spama zamkniemy ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W takim razie pouczanie użytkowników działu o edytowanie postów traci sens.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z zamknięciem spamu się zgadzam.Myślałem,że to jakaś chwilowa usterka z edycją,ale znowu nie mogę edytować

a ja mogę?

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-10-26 17:44:52

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Usunięty przez QUEBLO za pkt 1 regulaminu
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Słaby
mi po usuwaniu wypowiedzi nie wyskakiwało to co pisałeś,czyli post usuniety za naruszenie regulaminu forum pkt 1
wyskakuje mi tylko potwierdzenie wybranej czynności,czyli mniej więcej coś w stylu: "czy jesteś pewien że chcesz usunąc tą wypowiedź"

aaa i sprawdziłem dwukrotnie(na Twojej i swojej wypowiedzi). Nie mam na tę chwilę problemów z edycją(ale czytałem w temacie w OS-ie ze wiele osób ma.miało problemy z tym

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-10-26 17:50:48

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium