SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143370

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Dajcie spokój, lepsze to niż "tanio skóry nie sprzedam"

Ziperon, do Ł. Rambalskiego się wybierasz? Idź, słyszałem dobre opinie nt. tego klubu...ale musisz prawdzić to sam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Maj i czerwiec to miesiące w których jest najmniej ludzi na sekcjach, od września bum, później styczeń, ale jak jest słoneczko i laseczki to ćwiczyć się już nie chce, a w wakacje to już padaka :P zostają tylko świry :P
Jednym słowem czekam na wakacje bo robię co chcę :P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
świr

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
W wakacje nadrabiam zaległości i poprawiam techniki :P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Kociak, no właśnie zbieram chęci żeby tam iść, na razie dziś odpuszczam KM i może zaliczę siłke, bo nogi mi wypadły z powodu derbów.
Cóż, ciekawy jestem jak to wygląda... Aczkolwiek na chwilę obecną ubolewam nad moją uczciwością, bo gdyby nie ona byłbym bogatym człowiekiem

/E: Kociak, a możesz coś jeszcze powiedzieć o Hunterze? Kumpel, który ćwiczy w Golden Dragon mówi że: " Ogólnie jest dobrze, bo tam jest większość ludzi co już coś umie, ale on słabo uczy Ci powiem, nie nauczysz się dobrze u niego np. mnie nie nauczył jak kopać low kicka, tydzień miałem czyli 3 treningi mnie uczył boksu i to tak wiesz po c***u, i potem spary i zadaniówki. Weź idź do Goldena na początek a potem jak ci nie będzie pasować to Hunter albo Zeta".

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-05-23 16:33:18

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ziperon, dwa pytania pomocnicze:
1. ten twój ziomek długo trenuje?
2. Ile treningów zaliczył u Rambalskiego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
1. Może z pół roku MT w Golden
2. Chyba tylko tydzień chodził
Ale pytałem też kumpla, który 4 miesiące trenował u Rambalskiego i chwali sobie... Ide i tak zobaczyć jak jest...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tak tylko na chwilę wleciałem Zaraz idę spać,bo o piątej trzeba wstać

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Dobra nasza, ja o piątej czterdzieści.

/e. ale ZMA pomoże jak zawsze, więc luzik.

Zmieniony przez - Ziperon w dniu 2011-05-23 23:10:14

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Pozdrawiam wszystkich combatowców ... ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium