SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143408

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Mają ustawki
























































































Parafia na parafie ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Hehehe
Puchatek, morderco o kamiennej twarzy, parę stron wcześniej pisałeś że bawiłeś się nożami z prądem - dobre to? Bo ja miałem tylko z gumowymi i drewnianymi do czynienia...i stwierdzam, że to shit (zwłaszcza te z gumy, równie dobrze możnaby z wibratorem trenować)
No i dawno temu siostra mnie z nożem kuchennym goniła po mieszkaniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ja *******e...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
ja *******e...
Queblo, a mógłbyś rozwinąć wypowiedź?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Na Leśnym gdzieś, musze się dokładnie dowiedzieć

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Kocie-trochę spraw mam na łbie i mniej czasu na kompa,poza tym pogoda się robi i wtedy zawsze mniej siedzę w chatce.Wieczorami będę zaglądał teraz przed snem.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
No i dawno temu siostra mnie z nożem kuchennym goniła po mieszkaniu

mam dalej rozwijać ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Lepsze będą tylko walki na prawdziwy nóż ;)
Ale drogie to coś jest bo schock knife to wydatek 400-500 dolarów i z tego co pamiętam sprzedaż jest rejestrowana.

http://www.shocknife.com/order.html

Ale jak ktoś mówi ze to będzie na seminarium/szkoleniu to warto tam jechać :)
A gumę to można w d u p e sobie wsadzić, drewno jak ma profil noża to warto ;)
Schock knife ma to do siebie że jak wiesz że cie ***nie trochę woltów to masz do tego szacunek, obchodzisz się jak z nożem ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Queblo, nie krępuj się, mógłbyś się pokusić o jakąś ciętą ripostę

Puchatek, swego czasu rabin Adamczyk szczuł seminariami z tymi nożami na baterie...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Tłusty-chodzi Tobie o prawie pewnego izraelskiego agenta pewnych służb?(niektórzy szkoleni u niego z pewnych firm zajarzyli któż on)

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium