SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143438

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Aby..

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
chyba ze trafi Ci się taka jak mi kiedys
pech/szczęscie chiało że trener kazał nam razem poćwiczyć, nim się zdążyłem przywitać i przedstawic dostałem ostrzeżenie żeby nie było żadnego macania

Zmieniony przez - QUEBLO w dniu 2011-04-05 09:21:56

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A w sumie czy kobiety też muszą mieć ochraniacz na krocze?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
ale ja ogólnie mam takie szczęście,do tego typu akcji

na studiach pamietam jak na w-fie mieliśmy basen,nauczyciel w ramach odmiany od nauki pływania na ostatnie pół godzinki dał nam piłkę i powiedział że możemy sobie pograc w piłkę wodną.
Było też pare dziewczyn które wyraziły chęć gry. Oczywiscie na wstępie jedna z nich zaznaczyła żeby nie było żadnych prób macania ich. Najlepsdze było że wymawiając te słowa patrzyła sie centralnie na mnie...
jakbym to ja miał na czole napisane "zboczeniec"...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Tak patrzy się na mnie każda z klasy Mamy wspólne cechy widzę

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Jak się jest za***istym to tak się ma ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hah

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Oj świntuchy, swintuchy...
Jak jeszcze kilka lat temu regularnie korzystałem z siłowni, miałem przyzwoitsze gabaryty, a na codzień nosiłem wyłącznie tzw. odzież sportową to większość dziewczyn/kobiet patrzyła na mnie jak na potencjalnego złodzieja/mordercę/gwałciciela
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Na mnie tak nauczyciele patrzą Każdy z nas ma jakieś wspólne cechy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Puchatek,a co,też tego doswiadczyłeś ?

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium