SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143449

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
to że napisałżem że głosuje na jarka wychwyciłeś. A to że pisałem że jestem konserwatywny i troszcze sie o przyszłość a nóż przyszłej pracy to już nie widzisz.

czyli o wszsytkich źle świadczy tylko nie o JKM on go nie ma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Jeśli dla Ciebie bezwzględne podleganie Unii to troska o przyszłość to ja dziękuję.

Razi mnie to w tych co mają speca od wizerunku to, że przecież polityk, który na prawdę wyraża swoje poglądy i to co myśli, jest autentyczny, nie potrzebuje żadnego speca. Spece mają tylko kłamliwe mendy, które w danym momencie potrzebują rady jaki to kit wcisnąć ciemniakom przed TV.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
postrzeli kogoś dla zabawy albo zabije z jego majątku(czy to wspomnianych rodziców) wypłacać za***iste odszkodowanie. A delikwenta na 25 lat i myślisz że wtedy rodzice kupią synusiowi gnata a synuś go użyje?

a myślisz ze jak będe wąchał kwiatki od spodu to bedzie mnie coś obchodzić ze taki typ dostanie później 25 lat więzienia?
Twoich rodziców coś by obchodziło odszkodowanie za Ciebie jakby Ciebie już nie było?

Wszsytko da sie wprowadzić ale do tego powinno być odpowiednie zaplecze prawne.

jeszcze nie wymyślono tak dobrego prawa które wyeliminowało by ludzką głupotę.

Ja osobiście mam mieszane uczucia do tego jeszcze malo jest u nas murzynów i sie nie panosza.

a co mają murzyni do tego? bo nie skumałem

Gdyby rządził Janusz Korwin-Mikke to te "buraki" raczej by się pilnowały, jak w USA, z nieuzasadnionym użyciem broni wobec kogoś niewinnego

W USA tak się pilnują ze co jakiś czas można usłyszedć o jakimś desperacie co wpada do szkoły i urządza sobie rzeź.

Bo gdyby rządził Korwin - byłaby kara śmierci

z tego co sie orientuje to UE jest przeciwna karze śmierci(m.in z tego powodu UE jest na NIE dla członkostwo Turcji w UE), wiec nie wiem jak by ta sprawa u nas wyglądała.

***ać Unię

a pieniążki od UE to fajnie było brać?
Skoro już jesteśmy w UE to trzeba się z nimi liczyć jeśli mamy z tego czerpać jakies korzyści.
Choć oczywiscie popieram to co napisał Słaby by najpierw patrzeć co jest dobre dla Polski a potem dopiero ogladac się na UE.

Dlaczego nie Jarek?
bo:
-wyprodukuje kolejne rzesze bezrobotnych magistrów
-da kosciołowi prawo do wszystkiego
-będzie na arenach międzynarodowych wojował z każdym z wyjatkiem Watykanu i Gruzji.
- kolejne 4 lata będe słuchał o Smoleńsku i Katyniu. Kolejne 4 lata z katastrofy smoleńskiej będą na siłę robić zbrodnię smoleńską. Srać i rzygać jednocześnie mi się chce jak tego słucham.

choć jak mam być szczery są też niektóre pozytywy u nich, tylko jakoś nie przekonują mnie wobec w/w rzeczy.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
W USA tak się pilnują ze co jakiś czas można usłyszedć o jakimś desperacie co wpada do szkoły i urządza sobie rzeź.

Podobno najwięcej rzezi jest w tych stanach, w których jest ciężki dostęp do broni.

a pieniążki od UE to fajnie było brać?

Nie, bo i tak więcej na tym tracimy niż zyskujemy.

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
raz ze podobno
a dwa ze nawet jeśli miałbys rację to widac nie jest ów dostęp wcale taki trudny skoro Ci desperaci jakoś broń nabyli.

natomiast czy wiecej na pieniążkach z UE zyskujemy czy tracimy...są plusy i minusy. Nie sądzę jednak byśmy tracili na członkostwie, choć nie mam takiej wiedzy o finansach by móc z całą stanowczością stwierdzić ze wychodzimy na tym dobrze.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Ło pierdziu, ale pogaducha ;)P

Nie wiem czy ktoś z was porównywał jaka partia co ma w programie, ale jak się głębiej przyjrzeć, to SLD, PIS i PO mają to samo tylko inaczej nazwane.
RPP i Mikke, maja więcej jaj, i ich programy mogą wprowadzić zmiany. Ale Mikke ma za mało głosów, wiec nawet jak się dostanie to nic nie zdziała. RPP ma coraz większe szanse i mogą w końcu coś zrobić, wiec ja ryzykuje i głosuje na RPP, nie wszystko mi się podoba ale mają realną szansę na wprowadzenie zmian.
Na głębsza analizę nie mam ochoty ;) Chyba ze ktoś wpadnie na piwo do Zabrza ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
najlepszy program to ma PSL - nie ważne z kim i tak będzie koalicja

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 37 Napisanych postów 3273 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 34107
Tak w ogóle każdy kto ma speca od wizerunku - to źle o nim świadczy, taka moja luźna refleksja.

Każdy poważny polityk ma ludzi zajmujących się PR-em i takie są realia, a nie ma co tego zestawiać z ludźmi z partii pozaparlamentarnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Dollar, nie przeceniałbym tych "speców" od PR - Krzaklewski i Lepper niezbyt dobrze wyszli na współpracy z Tymochowiczem, rzekomo największym polskim znawcą od kreowania wizerunku itp

Queblo, ja też nie lubię określenia "homofob"...po prostu chciałem być modny,trendy i na czasie - jak ci wszyscy młodzi i wykstałceni toleraści, rzucający podobnymi bzdurnymi słowotworami przy każdej okazji
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Każdy poważny polityk ma ludzi zajmujących się PR-em i takie są realia, a nie ma co tego zestawiać z ludźmi z partii pozaparlamentarnych.

Pewnie zauważyłeś, że prawie wszyscy "poważni" politycy to:

"kłamliwe mendy, które w danym momencie potrzebują rady jaki to kit wcisnąć ciemniakom przed TV."

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium