SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143488

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ziperon, koksie, czasem warto posłuchac starszych/bardziej doświadczonych forumowiczów...
P.S. Jak tam treningi, co przerabiacie aktualnie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Aj tam, na pierwszym treningu z szczęką było dobrze, dopiero za drugim razem tragedia

Teraz podobno w Marcu ma być od groma ludzi, bo jakieś promocje były, darmowe karnety czy cuś... Doszły w poniedziałek noże, to ćwiczyliśmy obronę przed atakiem nożem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Promocje - ło kvrwa Doszły mnie słuchy, że jakieś zmiany w nauczaniu i doborze technik na poszczegolnych poziomach mają wprowadzić - prawda to?


Zmieniony przez - tlusty_kot w dniu 2011-03-02 13:16:47
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
A nie wiem

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498


Hmmmm.Obronić się przed nożem ciężko nie mając noża,pałki i innego sprzętu.Wierzę tylko w możliwe,skuteczne sposoby obrony przed szantażem z nożem,choć trenować akcje gołe ręce na nóż trzeba,bo lepiej mieć pociętą łapę i inne części ciała i mieć możliwość zapewnienia sobie przeżycia,niż dać się pochlastać komuś jak rzeźnikowi...Poza tym trzeba walczyć do końca i chociaż gościa ugryźć w kostkę jak się będzie spływało na glebę,samemu może się zginie,ale jest możliwość,że od ugryzienia rana będzie się komuś jątrzyć i długo o nas będzie pamiętał

Jak coś to mam trochę gdzieś na kompie fotek pochlastanych nożami...



Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-03-02 16:24:01

Zmieniony przez - słaby 56 w dniu 2011-03-02 16:25:14

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
Kto sie zna na izolacji budynków ? Co to znaczy ze jest izolacja w klasie A lub B ? Chodzi mi o izolacje termiczną .

Słaby56, jak byłem na Sambo Combat i mieliśmy obronę przed nożem , to ja zamiast
obchwytu prawej reki napastnika z gumowym nożem, uderzyłem lewym prostym po odskoku .w lewo. TO było oczywiście po zadaniówkach, gdy raz ja atakowałem raz koledzy i w takim lekkim sparingu Sam też dziwnie się czułem atakując nożem , ale nie wiadomo może kiedyś trzeba będzie kogoś dźgnąć , heh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Gumę to można na hja założyć :) A nie robić z tego noża ;)
Słaby będziesz u Zigiego na stażu?

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 1892 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 11152
hehe no tak, lepiej chyba jednak cos tak porobic niz nic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Słaby, dawaj zdjęcia!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
Jak sam zauwazyles tam skazali tego kolesia i jest to patologia . Tu , tworzac nakazy na zatrudnienie Panstwo samo taki model tworzy i daje na to przyzwolenie.

i to ze państwo samo tworzy taką sytuację to nie jest patologia?
również jest

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium