SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143505

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
na razie były sparingi tylko lowkicki i uderzenia w korpus

Kyokushin trenujesz?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
e nie
bjj, kick boksing i zapasy takie mma
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Moja metodą jest to że jak ktoś mi ucieka to mu mowie że ***nę w twarz jak będzie zachowywał się jak ciota, pomaga ;) a Jak ucieka to wale z całej siły, wtedy już wie ze lepiej wytrzymać i nie uciekać niż dostać na maxa ;)
Twardą szkołę miałem i mam więc z niej korzystam ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Puchatku-to na mieście też tak działasz?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
to tupnij nogś,obroć się na pięcie i powiedz ze z ciotą trenoiwać nie będziesz. Pójdź do kogoś kto nie będzie z noga uciekał i najwyzej jak będzie miał dośc to da znać.

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
dzisiaj znowu było kopanie tym razem i goleń padł :/
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Tupać nie będę, po prostu jak ktoś chce ćwiczyć to niech ćwiczy porządnie, kilka razy przez takie zagrania miałem wyłączoną nogę przez to że kopnąłem śródstopiem, a to już może prowadzić do poważniej kontuzji. Nikt się nie kopie na chama i jak ćwiczę z kimś z małym stażem to kopie lekko ( naprawdę lekko ), ale jak widzę że mimo to taki ktoś ucieka to mnie krew zalewa i wyjaśniam sytuację ;)

Na mieście nie miałem żadnej awantury od kilku lat :) Może też dlatego nie że nie ma czasu żeby się szwędać po nocach :) Od dłuższego czasu o 21 to już śpię ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No,w sumie też nie chciałbym trafić śródstopiem na coś twardego,bo ta część stopy miękka jest.
Proszę jaki porządny obywatel,o 21 to ja dopiero się rozkręcam,a spać chodzę najwcześniej po północy

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ale z drugiej strony im wiecej potu w ćwiczeniach tym mniej krwi w boju
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Tylko ostatnio tak sypiam ;)
Nadrabiam, bo znowu wskakują mi nocki więc będzie mniej spania ;/

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium