SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143462

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ło kierwa, Słaby, po takie reklamie nie pozostaje nic innego jak zapisać się na powyższy kurs
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Z czystym sumieniem mogę zareklamować takie kursy w całej Polsce,bo jest kilkanaście firm,przeważnie byłych i obecnych kierowców wyścigowych i rajdowych,którzy mają Akademie Bezpiecznej Jazdy.Programy szkoleń wszędzie są bardzo podobne i moim zdaniem powinno być tak jak w krajach skandynawskich,że każdy kursant-kandydat na kierowcę pod koniec kursu nauki jazdy musi przejść kilkugodzinne szkolenie teoretyczne i praktyczne z bezpieczeństwa jazdy i doskonalenia techniki jazdy.Oczywiście u nas około 70 % kierowców według ankiet uważa,że jeździ bardzo dobrze,więc po co im jakieś dziwne szkolenia i co ich będą jakiś dziwnych rzeczy uczyć,skoro są bardzo dobrzy,bo jeżdżą aż (tu wstawić cyfrę-liczbę ) lat ...Tylko,że jak już jakiś superkierowca trafi na szkolenie,to po kilku minutach jazdy szybko mu mina rzednie,gdy się okazuje,że h...owo jeździ,nie umie prawidłowo pokonać prostego slalomu,no i najlepiej jak przełknie tą gorzką pigułkę,żeby miał chęć złapania kilku chociaż prawidłowych nawyków ze szkolenia,które mogą pomóc mu lepiej jeździć,a może uratować dupę na drodze.

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
qrwa, PO zabierze mi osiem lat mojego życia.

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Też liczyłem przynajmniej na Palikota,że wyżej będzie i że ludzie się ogarną,ale widzę,ze dalej lubią słuchać mamienia, pie.rdol.enia i obiecanek,które po wygranej szybko będą zapomniane.Głosowałem zgodnie ze swoim sumieniem na ugrupowanie J.K.Mikkego,ale niestety słabo wypadł...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
ano słabo...koalicja ta co była będzie.ale przynajmniej komuszki z sld dostały tęgie lanie:D

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Bo pedały do palikota przeszły.

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Apropo pedałów.Musiałem umyć po dzisiejszej jeździe rower,a pedały były tak u.je.ba.ne,że najpierw skrobałem glinę i błoto i też musiałem je umyć

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
mnie akurat taki wynik nie dziwi
no,moze troszke dziwi mnie ze jednak miedzy PO a PiSem jest nieco większa różnica niż się spodziewałem

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
ja w ostatniej chwili na ostatniej stronie znalazłem Lecha Walickiego.

a co do wyborów, na PO zagłosowali "wykształciuchy" ludzie mający sie za inteligentnych a jednocześnie CI którzy chowają głowę w piasek i boja sie nowego. Wolą potulnego Tuska od zdecydowanych i konkretnych. Tusk potrafił być zdecydowany w kwestiach dopalaczy i kibiców...
Długo przed wyborami szykował reformę mundurówki, a nagle przed wyborami obiecywał kokosy jak 4 lata temu.
Zobaczycie że Polska będzie dalej w budowie bo będa poprawiać s*******one autostrady...
I tylko Palikot ratuje sprawę bo będzie mówił jak jest i będzie miał dostęp do TV
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
tak patrząc wczoraj po tych sondażach dla różnych grup wiekowych to z tego wynika że PO wygrało nie tylko wśród "wykształciuchów"

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium