SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143361

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
To zapij głód wodą:P ja generalnie mam tak, kiedy jest ciepło, że bardzo mało jem. w zeszłym roku, jak na******lało upałami, to jadłem jeden duży posiłek raz na trzy dni.
Teraz zerka na mnie studencki rarytas- kociołek meksykański w słoiku..ale to jest ciepłe i do dupy smakuje w taką pogodę...

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Caluniador-a Ty mieszkasz,czy tylko studiujesz w Bielsku?

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Studiuję tu od 4 lat. Czyli mieszkam?:>

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
W Bielsku znam dobrze okolice dworca i centrum handlowe Sfera W połowie lipca będę się znowu do Szczyrku przez Bielsko przemieszczałW zeszłym roku jak jechałem tam z kumplem samochodem,to prawie w centrum miasta na trzypasmówce jakiś skołowany jeleń nam przed samochodem przebiegłZresztą niezła sensacja była u wielu kierowców i hamowanie

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Dworzec jest bardzo ładny, z tego co wiem jego czasy sięgają panowania cesarstwa austriackiego. Sfera? bo wiesz Słaby, teraz to jest Sfera I i II, połączone ze sobą przejściem nad ulicą. Oprócz tego postawili pomnik bolka i lolka przed "dwójką";)
A "dworcowe" rejony które znasz, to bardzo często, zwłaszcza późną porą newralgiczne miejsce przemieszczania się meneli i podpitych studentów( podobno, ja podpity tam nie chadzam:P) a także lokalnego elementu szukającego waśni i niesnasek:P Generalnie bardzo lubię bielsko. Na tyle, że jak wracam do domu do Katowic, to ciężko mi ogarnąć. Niby 60km różnicy, ale dysonans w klimacie-miejskim- i zachowaniu, ba- wyglądzie ludzi( w bb ładniejsza płeć piękna:P)wyraźny;) Poza tym, nie wiem, czy wiesz Słaby, ale w bb NIE MA parków;) są tylko pojedyncze pseudo skwerki,a parku typu namiastka Chorzowskiego parku nie uświadczysz;) Ale mimo to bielsko na tyle lubię, że nie miałbym nic przeciwko, żeby tu mieszkasz na amen;)

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
No to w tym sezonie będzie obowiązkowa fota z moimi idolami z dzieciństwa A Tola gdzie?Zapomnieli o niej...

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Słaby, chvj z Tolą...ja tam wolę Koziołka Matołka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 256 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 1413
Słaby jak chcesz to możesz iść na 11 listopada. Tam Toli nie ma, ale Reksio stoi. tylko poza taka trochę, jak Hitler..

Yebać, karać, nie wyróżniać!

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
O czym wy *******icie?

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Ziperon, dzieciaku, o oldskulowych bajkach dla zaawansowanych wiekowo combatantów

P.S. Na chvj żeś się odchudzał, takie fajne cycki miałeś
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium