SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143437

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Ja też obecnie "się męczę" nad wizualną stroną ciała,a nie wagą.Przy 176 cm wzrostu według "specjalistów" powinienem ważyć najwięcej 82 kg,ale jak będzie więcej,czy mniej,przy sylwetce,która będzie mi odpowiadała,to nie będę się smucił.Obecnie jeszcze trochę smalcu na brzuchu zostało,choć powoli,to robi się coraz lepiej

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Za powoli, czasami mi się zdaje ze nic nie schodzi, lub jest gorzej niż było przed, ale waga pokazuje coś innego.
Wizualnie dupa, wagowo super :/
Przy tym wzroście 82 to nadwaga :P Mam tyle samo ;)

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Kuhwa, też mam 176 , ale z 83 zjechałem jak na razie do 76

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
eee, Ty to jeszcze mozesz podskoczyć w górę

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Ano mogę, ale na wzroście mi nie zależy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 77 Napisanych postów 11983 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 79498
Puchatek-według tego co mi powiedział lekarz,to według wyliczonego BMI,do 82 nie ma jeszcze nadwagi ze wzrostem 176 cm,powyżej już jest,więc narazie wychodzi,ze mam nadwagę...

Nie wie ktoś jak na wzrost przypakować,bo masa ciężko schodzi?No i wszystko się wyrówna i BMI mnie nie będzie wkurviać

Raczej ustapić niż zranić,raczej zranić niz okaleczyć,raczej okaleczyć niż zabić,prędzej zabić samemu,niż dać się zabić.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 5162 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 22175
człowiek ćwiczacy nie przejmuje sie BMI %)
ja ma 184 i 97kg ale od kiedy chodze na mma to spadło 2 kg %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Bierz jakieś suple na przysadkę, żeby hormon wzrostu pracował na wysokich obrotach

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Hormon tropowy zresztą też

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
W tym wieku to szybciej ci trzecia ręka wyrośnie niż wzrostu pójdzie do góry :P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium