SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W ryj trzasnąć chama?Nie...Najpierw otwórzmy nowego spama;-)***C/S SPAM***

temat działu:

Sztuki Walki

słowa kluczowe: , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 143422

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
Queblo, nie tylko uczelnie techniczne...

Ziperon, za naukę się weź zamiast jakiś pierdoły wklejać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
E tam...

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
To chociaż wklej coś lepszego...ch.uj z małyszem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047



Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
QUEBLO Moderator
Ekspert
Szacuny 2362 Napisanych postów 30610 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 270713
jak nam te windowsy dawali to mówili że tylko techniczne,ale skoro piszesz ze nie tylko to widać rozszerzyli akcję później(nie interesowałem się tym za bardzo,darmowe było to brałem )

a to zdjecie to z fotki,nk czy facebooka?
bo raczej żaden inny portal o zdjecie cycatej blondyny przygotowującej się do srania bym nie podejrzewał...

"Będąc na diecie najważniejsze jest, by wieczorem zasnąć, zanim się zechce żreć"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 504 Wiek 40 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 4605
I słusznie, jak dają to się bierze...chyba, że w ryj to już niekoniecznie

Ziperon, od razu lepiej...możesz takie cuda wklejać codziennie
P.S. znów se inny lujowski obrazek wsadziłeś...a też się lansujesz na chuligana jak chłopczyki w Twoim wieku - szalik, czapka, koszulka itp i sruu do szkoły?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
Mi dają ulotki jak przechodzę przez r. 30-lecia, to biorę
Zdjęcie z google, a nie portalu społecznościowego

/ Nie jestem tego pokroju albowiem znam paru takich typów, to z koleżkami obstawiamy zakłady, kiedy chłopakom skroją barwy

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 1410 Wiek 40 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 13811
Nie na chuligana, ale na Nazgula ;P

Niebo woła, ziemia przyciąga.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 63 Napisanych postów 7428 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45047
hah. Na Freddy Krugera.

Żyj jak samotnik, trenuj jak maszyna.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 79 Wiek 13 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 810
lepiej na tuska - po******* troche pannie, omijaj niewygodne pytania i rozkradaj dupy innym
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Gdzie na Śląsku kupić judogę?

Następny temat

Kluby Strzeleckie w Krakowie

WHEY premium