SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188189

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Szacuny 11393 Napisanych postów 72671 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958475
gratuuluje Hernegild
zwyciezca zawodów trenuje na Raju, czesto o tych samych godzinach jak jestem, faktycznie
ciezary w siadzie czy martwym robią wrażenie jak trenuje je ciezej
powodzenia na kolejnych zawodach

Patka
Ostro walczyła dziewczyna w siadach, nie poddawała się
Próbowala rowniez walczyc w podciaganiach na drążku, jednak chyba już za ostro przypakowała na suplac z Metrx'a bo mimo chęci troche brakowało

ostro z mięsem poleciałas wczoraj pelen podziw za takie ilosci zjaadanego zarcia;
zeby nie bylo ja wczoraj tez zgrzeszylem, bo zjadlem standaradrowo 0.5kg kurczaka w pracy, potem jeszcze rybe itp. %)

ja sie trzymam i bede trzymał jeszcze długo dobrze, siłownia odmladza
Mowiac szczerze, z Tobą też nie jest najgorzej mimo wieku....


























Pitt - bez wniku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
jeszcze raz dzięki wszystkim za gratulacja

PDG nie wszystko jest dobrze z podpisami do zdjęć

a 270kg zostanie wciągnięte już na najbliższym treningu, bo czuję moc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
aaa faktycznie, na odwrot niz zawsze sa miejsca 2 i 3 na tym pudle ;)

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzien 13
Zblizaja się powoli Swieta, ale ja ich jakos nie czuje.
Dzisiaj poszedl trening plecow i tricow. Dieta dobrze trzymana tylko zapomnialem na silke wziasc gainera w zwiazku z tym, porcja poszla po prostu pol godziny pozniej.

Z okazji Zblizajacych się Swiat chciałbym odrazu już dzisiaj (ograniczajac w miare mozliwosci liczbe spamu ) zyczyc wszystkim „rywalom”, a także naszej forumowej publicznosci zdrowych, spokojnych i radosnych Świąt Wielkiej Nocy.

***

WYPIS Z TRENINGU :
(Ostatni trening plecow na stronie 25)

Plecy:
-Drążek szeroko nachwytem: 12/10/8/8
-Martwy ciąg: 10*65kg, 5*95kg, 5*95kg, 5*100kg (+5kg)
-Wiosłowanie sztangą nachwytem (kąt bliżej 90 stopni): 10*45kg, 10*50kg, 10*55kg, 10*60kg (+5kg)

Triceps:
-Pompki na poręczach 12/10+2,5kg/8+3,5kg (+3,5kg)
-Francuskie jednorącz: 12*11kg, 10*12kg, 8*12kg (-1kg)
-Wyciąg podchwytem: 12*4kl, 12*4kl+2kg, 12*5kl (-2kg)


Uwagi:

Trening dosc wczesniej, bo z rana i po jednym posilku.
Wszystko generalnie na plus, nie liczac 2 ostatnich cwiczen na triceps, w których nie wiedzialem jakim ciezarem cwiczylem ostatnio (w zeszycie nie miałem tego jakos zapsianego) i z tego względu wzialem lzejszy, no nic trudno- na nastepnym treningu mam nadzieje, ze to odrobie. Dochodze tez do wniosku, ze cos bed emusial zrobic z drazkiem- zacyzna odzywac sie moj lewy bark przy takiej (szerokiej, nachwyt) wersji wykonywania tego cwiczenia.

Jarsztyk
Aaaa...
Dżemik. Stąd dałem tyle mieska. I warzywa

PDG
Uoo, tos mnie zdziwil, strasnzie duzo roboty w taki mrazie. ;->

Patka
Pytalem, czy robisz fotki aparatem z telefonu (bo jakosc zdjec jest bardzo slaba, a filmikow wrecz przeciwnie...)?

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 177 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5321
Szkoda że byłem w Raju wyjątkowo wcześnie bo bym Was spotkał:]
powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
cwiczylem dzisiaj z Tomkiem
strasznei sie o******lal
gadal z kazdym z kim popadnie
przerwy miedzy seriami 5-10 minut
i w czasie nich ogladal vive
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 13 ( siłownia )

Trening

Ostatni trening 15stek i wkoncu zaczynamy 10tki ;)
Dzisiaj tez szału nie bylo za pozno wzielem Amped i jakos go specjalnie nie poczulem.. Gary przyszedl jak skonczylem trening to sie moglem troche poo******lac ;p

Wyciskanie lezac - 75kg - 1 seria
Wyciskanie skos hantle - 29kg - 1 seria
Przysiady - 80kg - 2 serie
Sciaganie drazka wyciagu gornego - 2 serie
Wyciskanie na barki hantle - 21kg - 2 serie
Uginanie przedramion stojac hantle - 15kg - 1 seria
Francuskie wyciskanie - 35kg - 1 seria

Dieta
Wszystko trzymane tak jak powinno ;p

Suple
Amped wzielem troche za pozno bo przed samym wejsciem na sale i nie podzialal za bardzo choc wzielem dzis 1,5 miarki.. ale biore wine na siebie

Inne
****owa pogoda, a przez to brak energii.. Do tego przyszedl ten caly moderator i musialem mu pokazac pare cwiczen bo szkoda chlopaka hehe Rozpisalem mu trening to nastepnym razem nie bedzie mi dupy zawracal mam nadzieje Od nastepnego treningu bedzie ogień ! ;)



BPL, trzeba bylo przyjsc przed a nie po treningu to bym ci pokazal jak to sie robi ;) Ja to sie chociaz o******lam po treningu a nie w trakcie heheh.. Zapraszam we wtorek, tylko nie uciekaj do Gdanska ! ;p

NARESZCIE koniec 15stek ;))

Mialem nagrac przysiady ale nie bylo dzis partnera a Kamil przyszedl jak juz bylo po wszystkim.. Jak sie nie bedzie bal to we wtorek cos nagramy :D

pozdr

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-22 17:13:09

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
zartowalem przeciez , widziales minke na koncu -->
cos tam cisnal i stenkal w seriach

a na powaznei przyklada sie chlopak
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
A czy widzisz w moim poscie jakas agresje ;d Widzisz te minki ' ' ;p Prawda jest taka, ze jak przyszedles to juz sie o******lalem ;)

Postenkac tez czasem trzeba Na jedna serie francuskich sie akurat zalapal to widzial ;p

Poslij mi swoje gadu na maila to sie umowimy co do wtorku..

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Witam ###############dzien 13############

Suple właśnie łyknęłam kreatynę, rano amped, wszystko pod kontrolą.
Jedzenietroche posilki 3, 4, 5 mi sie poprzesuwaly, ale jako tako dieta jest trzymana. Chociaz salatka warzywna sie zjadla, ale to warzywa i majonez, wiec spooko , akurat do mojej diety.


Dzis bylam w sklepie z odzywkami, sklep Bardzo dobrze zaopatrzony, polki sie prawie ugnaly od towaru, ogolnie sprzedawca można , uznac że zna się na rzeczy i potrafi doradzic Sklep Atleta- sprzedawca , doradca Banan
Fajny sklep - polecam odwiedzic


Trochę dzis zabiegana jestem i zmeczona, jestem, dzis odczulam, zakwasy w nogach.. co mi sie nigdy nie zdarza



Pitt, co robiliśmy, cwiczylismy ostro.

Kolega co żałuje , że sie spoznil- no niestety życie


Kamiuru filmy i foty telefonem robione.


Również rywalom zycze Wesołych Świat

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-03-22 18:45:30

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-03-22 18:46:23
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium