SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188031

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Seewy Piękny Zbyszek
Ekspert
Szacuny 116 Napisanych postów 21032 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 208598
mialem gdzies filmik
gdzie sarcev m.in. tlumaczyl czemu lokiec wyzej od nadgarstka
fajnie mu sie na barkach aktony przestawialy i widac bylo ktore kiedy pracuja

FITNESS ACADEMY King Square Kraków


"Oddycham głęboko, stawiam piedestały. Jutro będe duży, dzisiaj jestem mały..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Technika z nadgarstkiem poniżej łokcia,jest dla początkujących,bo zwykle maja tendencję do unoszenia przedramienia wyżej od ramienia.Bark porusza kością ramienną i jej prowadzenie ma kluczowe znaczenie dla jego pracy.Wszystko poniżej łokcia powinno się traktować jak obciążenie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
widze ze wszyscy juz jakis progres zaliczyli a ty bron???? poszło cos do przodu????
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
poszlo poszlo, pewnie ze tak - celowo nie wklejam fot. Foty na koniec

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 138 Napisanych postów 18684 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 117415
co do tempa wykonywania wznosow bokiem Patka to jestem zdania ze prawidlowo jest robione, pelna kontrola ciezaru.
jak ma sile to niech tak robi bo jak wejda wieksze ciezary to technika z powolym opuszczaniem bedzie duzo trudniejsza
to ze tempo fazy negatywnej jest wolniejsze nie znaczy ze nie robi tego "bez zycia", jest lepsze czucie miesniowe i wieksze zniszczenia=lepsze efekty.

jestem gotow wyskoczyc na gole brzuchy do walki z bananem i reszta swity ktorzy twierdza inaczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Witam wszystkich!

Za godzinę jadę już na zawody i nie wiem kiedy się skończą, po zawodach jadę prosto do Bełchatowa z Łodzi więc jeżeliby się zdarzyło, że nie dam dziś wypiski to tylko dlatego że byłem padnięty i poszedłem od razu spać, ale jutro dokładnie zamieszczę zdjęcia, filmy i opiszę jak mi poszło.

pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 52 Napisanych postów 10215 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 55546
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
No dokladnie, na shakery w szkole sie patrza jakby niewiadomo co to bylo ;p Moze nas wy******la niedlugo za to

LB ciagle mowi, ze nie ma czasu dawac wypisek a jak trzeba to zawsze odpisze po 10minutach

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Pepo mi nie chodzi o samą faze negatywną , obecnie na treningu p-rr-s i tygodniu power, tez wczoraj robilem wznosy z 4 sek. opuszczaniem i naprawde 'wchodzi' to wysmienicie, ale faza pozytywna jest dosc szybka a nie tez taka 'przymulajaca' ;) (u mnie, bo u patki troche wolno ;P )

ps. na gole brzuchy nie wyskocze,jeszzce nie teraz!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium