SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188570

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 2 (silownia)

Trening
HST pierwszy trening 15stek. Jak to w HST, pierwszy trening na 75% maxa dla 15stek, choc w niektorych cwiczeniach musze troche inaczej dokladac ze wzgledu na obciazenia na silowni. Trening bardzo szybki- 30min, male przerwy miedzy seriami i przede wszystkim OGROMNA POMPA w ramionach zwlaszcza, a takze w motylach. Napewno do tego przyczynilo sie zarowno dzialanie Amped, jak i zakres 15powtorzen. Czekam na wieksze ciezary !!

Wyciskanie skos hantle - 21kg - 2 serie
Przysiady - 60kg - 2 serie
Sciaganie drazka wyciagu gornego - 2 serie
Wyciskanie na barki hantle - 15kg - 2 serie
Uginanie przedramion stojac hantle - 11kg - 1 seria
Francuskie wyciskanie - 20kg - 1 seria

Dieta
Wszystko jak trzeba, bez urozmaicen. Stopniowo staram sie zwiekszac ilosc jedzenia.

Suple
Wszystko zgodnie z planem.. Amped 20min przed treningiem, czuc pobudzenie i pompa naprawde konkretna ! Zgadzam sie z Patka, smak jak hubabuba hehe ale mi pasuje ;)
SizeUp truskawka wziety po treningu, smak calkiem fajny, zauwazylem, ze odżywki Met-Rx sa bardzo geste, przez co rowniez sycace.

Inne
Zwykly dzien, troche zabiegany.. nie ma o czym pisac.
Mam jedynie nadzieje, ze test spelnia wasze wymagania

I na koniec :




Nie jem raczej ze smakiem, bo slaby ze mnie kucharz.. Jedyna nadzieja w mamie, ze czasem cos zrobi bardziej oryginalnego niz cycek i ryz.. Najwazniejsze, ze pozywne


Filmiki z treningow beda ale przy wiekszych ciezarach, bo narazie nie ma sensu ;)

Do jutra !


Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-11 22:27:53

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
dopiero zobaczyłem ten test .. Życzę wszystkim powodzenia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 2380 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 49888
Bronek dawaj jakies wypiski z treningow
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
jasne

wczoraj byl bic+tric - sporo tam bylo ale juz nawet nie liczylem, dzisiaj policze na barki i wieczorem dam znac ile tam udalo mi sie wytachac w poszczegolnych cwiczeniach

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2008-03-12 12:46:21

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 14 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10
ja tez chce dostac odrzywki ×D :PP pozdro i powodzenia chlopaki :D!

nie cisnijcie mnie tutaj jestem nowy :PP

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 2417 Wiek 36 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 25080
heh , tak sobie patrze , ciekawy tescik , za***isty stuff i nietedtowany a testerzsy baaardzo różnie , powodzeni wszystkim i śledze uważnie ;]

GO HARD OR GO HOME

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 242 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3097
huhuh tego jeszcze chyba nie było na sfd :D zapowiada sie super pozdrawiam i bede sledzil :]
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3215 Wiek 34 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 21170
Super naprawdę świetny test. a wogole co trzeba zrobić żeby wziąsć udział w takim sponsorowanym tescie? hehe pozdrawiam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 76 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 795
bardzo dobry pomysł na promocję, dzięki takim testom wiadomo przynajmniej czy coś działa czy tylko udaje :D

życie to nie je bajka

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Artek, co jakis czas Banan oglasza w tym dziale, ze jest nabor do jakiegos testu sponsorowanego. Wtedy nalezy wypelnic ankiete ( jest do tego temat w tym dziale ) i wkleic link do tematu z naborem.
Zreszta to jest wyjasniane jeszcze raz przy kazdej informacji o tescie sponsorowanym.

be animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium