SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188045

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920




wiadomo nie ma to jak shake z rana

Zmieniony przez - LeBron777 w dniu 2008-03-10 13:02:37

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 3212 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 10998
Patka, pod te jajniki tez trzymam kciuki
A odnośnie panów blokujących sprzęt dziś na siłce, to chyba taki dzień... Tez miałam ochotę kopać gości
Panom testerom równiez życzę powodzenia

"Kobiety myśla, że są słabe i zbierają tłuszcz bo się starzeją,
a w rzeczywistości starzeją się bo robią się słabsze i zbierają tłuszcz"

http://*******/4b7r 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 5025 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 44469
Powodzenia

I czekamy na relacje odnośnie supli

--=Zanim zadasz kolejne pytanie na forum=--
http://www.sfd.pl/Pierwsza_Wizyta_Jasia_na_FORUM-t355004.html

"Jak nie wiesz to się dowiedz, wpierw pomyśl potem powiedz..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1515 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 58084
dawać dawać.
wycisnąć z zestawu ile sie da.

życzę powodzenia.

pzdr.

Członek <<< SHOTTAS Team >>>


Są Rozstępy, Są Postępy:)....

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 1164 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7844
Powodzenia patka trzymam kciuki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 173 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 5705
powodzenia wszystkim !!
Kamiru jedziesz bo wygladasz jak ja w 1 gimnazjum

nie chcę być następnym sportowcem. Trenuję, aby stać się Zwierzęciem

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 10598 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 47808
przeanalizowałem !!! bardzo prawdopodobne ze hernegild zrobi bardzo dobrą forme!! juz ciekawie bardzo wygladasz i tu pytanie? czy robisz wycinke po tym cyklu??!! jakis spalacz!! kurde jakbys troche fatu zgubił to za***ista sylwetka( nie mówie ze teraz jej nie masz bo jest) ale wakacyjna forma byloby cos!! a wtedy moze jakies debiuty?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
Debiuty są w kwietniu ;) to tak na marginesie
poza tym akurat On chyba, celuje w inną dyscypline sportu o czym sam pisał, chodzi o 3bój silowy,
zapewne dlatego wyglad jest tutaj na drugim planie - chociaz to tylko moje domysły, nie wiem jak to do konca wyglada
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Spokojnie Gary, Slupsk nie da dupy ;) Dzieki za pomoc, mozemy sie umowic na jakis trening jak bedziesz w miescie.. Ja trenuje wtorek, czwartek, sobota.. Ty chyba jestes tylko na weekendy ?

Pitt, jest nad czym pracowac choc i tak ostatnio ruszylo do przodu.
Faktycznie z szerokoscia barkow jest problem ale checi sa, motywacja jest to i wyniki beda !

Dzieki wszystkim, bedzie dobry test

1 posilek





4 posilek




Kolo 22 napisze male podsumowanie dnia, a takze wrazenia po porcji Amped.

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-10 15:51:08

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
DZIEŃ 1

ogólnie o moim poranku
Witam!
Dziś trening miałem o godzinie 7:30 rano (jedyny taki wczesny trening w tygodniu), więc obudziłem się o 6:00.
Na czczo połknąłem szybko 5g MET-RX PURE CREATINE POWDER , wziałem prysznic (żeby nie było) i zjadłem śniadanie(ok 150 g owsianych na wodzie i wyjatkowo zamiast jajek 2 kotlety schabowe), było około 6:30.
porcję AMPED wziąłem równo o godzinie 7:30 jak już byłem na siłowni, od razu pobudził mnie do działania. Duża w tym zasługa jego słodko-gorzkiego smaku, ale także pewnie kofeina i inne bajery w nim zawarte.
Pompa na treningu była dobra, bo po skończeniu wyciskania nie mogłem zdjąć koszulki z przedramion, co mi się nigdy nie zdarzało.

ale dosyć tych moich wywodów czas na konkrety czyli :

TRENING
klatka+triceps+barki
1. wyciskanie leżąc
rozgrzewka bez koszulki :
20kg x 10; 70kg x 10; 100 kg x 6; 120 kg x 4; 140 kg x 2

wyciskanie w koszulce:
*155kg x 3 do 3 desek
*165kg x 2 do 2 desek
*170kg x 2 do 2 desek
*180kg x 2 do 2 desek
*190kg x 1 do 2 desek
(tzn były 2 ruchy ale w drugim to już pomagał kolega)

2. wyciskanie w wąskim chwycie:
110kg x 6; 120 kg x 4; 130 kg x 3; 140 kg x 2 ( w drugim powtórzeniu pomagał mi kolega od połowy ruchu)

3. pompki na poręczach
niestety dziś nei dałem już rady bo bym się spóźnił na zajęcia, więc zrezygnowałem z tego ćwiczenia, ale odrobię w piątek)

4. zarzut sztangi na barki i wycisk
70kgx4; 70kgx4; 70kgx4; 70 kgx3

5. unoszenie hantli bokiem
3 serie 14kgx 12


2 filmiki z wyciskania

180 kg

http://pl.



190 kg

http://pl.



Nie jest to jeszcze poprawna technika, ale narazie uczę się wyciskać koszulce, w przyszłym tygodniu już do 1 deski wyciskam, a pewnie nawet spróbuje bez desek coś wycisnąć.

po treningu
Zaraz po skończonych ćwiczeniach wsypałem do buzi 15 g l-glutaminy, a po prysznicu rozbitą na 2 szejkery pełną porcję SIZE-UP'a, smaczny, gęsty i sycący gainer, jedyna wada to to że po wypiciu dwóch szejkerów (bo w jednym by się nei wymieszało) miałem brzuch wydęty jak bańka

reszta dnia jem wg rozpiski z pierwszej strony, a pisząc tego posta rozkoszuje się MET-RX SUPREME WHEY





PS
Sene w dziennikach, raczej już mi się nie chce zakładać tematu, więc wszystkie wypiski będę tutaj umieszczał.

HadesSquad Tak po zawodach w zależności od moich funduszy, zakupie jakiś spalacz i troche postaram się zrzucić na lato





Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-03-10 16:19:51
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium