SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188033

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
190kg:





200kg spalone:





200kg:





205kg spalone:



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dyien 30nty
Wszystko ok., wczoraj pobiegalem, a pozniej się za bardzo z kumplem zagadalem (nie widzialem go z 5 miesiecy) i koniec koncow ostatni posilek wmocilem na mega szybkosci, z apozno- 4jajka, bialeczko ,mplatki owsiane, wsyztsko zmiksowane.


***

WYPIS Z TRENINGU :
(Poprzedni wypis z treningu na stronie 67)
https://www.sfd.pl/TEST_-_MET-RX_Patka_i_jej_wesoła_gromadka_-_MASA_i_SIŁA!-t390167-s67.html

Klatka:
-Wyciskanie na ławce skośnej hantlami chwytem młotkowym: 12*22kg, 10*24kg, 8*26kg, 8*28kg ( +2kg )
-Wyciskanie sztangi na płaskiej: 12*60kg, 10*65kg, 8*70kg, 8*80kg* ( +5kg )
-Brama: 12*4kl, 12*4kl, 10*4kl+3kg, 10*4kl+5kg (+2kg)


Biceps:
-Uginanie sztangi stojąc: 10*25kg, 8*30kg, 8*35kg, 6*40kg
-Modlitewnik: 12*20kg, 10*25kg, 8*31kg (+1kg)
-Uginanie chwytem młotkowym na ławce skośnej siedząc: 12*10kg, 10*13kg, 8*15kg


Uwagi:

Ostatni już trening klaty, dlatego dalem z siebie wszystko.
Na skosie w gore ostatnie serie były bardzo ciezkie, a przez to brakowalo sily na plaskiej. Postatnowilem jednak znacznie wydluzyc przerwy w postatnich seriach tego cwiczenia (przed ostatnia- 4minuty), żeby sprawdzic czy i ile razy pojdzie 80kg. Noi bardoz ucieszylem się, ze poszlo 7 zupelnie samemu i 1 z pomoca.
Pozatym tez raczej ok., na bica zbyt wiele nie dolozylem- tymi ciezarami niezle dostaje już po dupie. Ogolnie znowu wzialem 2 miarki ampeda. Pompa w miare była, barki niezle wygladaly po treningu.
Ogolnie jestem bardzo zadowolony- glownie dlatego, ze udalo mi się wziasc 80 kg w serii, co było jakims tam moim zalozeniem (biorac pod uwage, ze w 8 serii i to na 7,8 powtorzen, to mnie to cieszy). Z ciezarow na bica tez jestem zadowolony. A najbardziej to jestem zadowolony, ze już wkrotce skonczy się tescik i bedize można pdosumowac te nasze zmagania.

EDIT
Eclipse mam nadyieje, ze Ci sie nie w***alem
Sorry



Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-04-15 21:06:07

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Nie, spoko, juz dawno skonczylem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
dzień 37

Dzięki pitt i eclipse fajne chłopaki z nich, szkoda że nie było okazji dłużej pogadać, ale musiałem też pomagać trenerowi, który wygrał swoją kategorię i zgarnął 3000 zł w odżywkach.

Małe sprostowanie dam, bo startowałem w Kat. poniżej 100kg, a nie powyżej, gdybym wystartował w tej drugiej zająłbym trzecie miejsce, bo trzeci wynik był 190 kg.

Ogólnie jakiś bez sił byłem i mimo, że nie trzeba było zatrzymywać na klatce ciężaru poszło mi słabiej niż na treningu.

Kolejnym przykrym faktem jest, że koszulka mi zaczęła pękać i jeżeli trener pożyczy od kogoś inną koszulką (bo swoją muszę oszczędzać na mistrzostwa Polski), to wystartuję na kolejnym turnieju powertour w sobotę w Toruniu i może tam się uda

podam jeszcze 3 pierwsze wyniki z mojej kategorii:
1. 250kg
2. 225kg
3. 205kg
4. i mój wynik 200 kg szkoda nie wiele zabrakło, ale na wyższy ciężar niż 200 kg nie miałem po prostu dziś siły

Jako bonus dorzucę fotkę z Flexem Wheelerem, który pochwalił mnie słowami "good job. strong." i była to jedyna nageoda w tym dniu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 11262 Wiek 32 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 109635
HERN-wielkie gratulacje 200kg super wynik będzie dobrze powodzenia życzę!!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
No szkoda, szkoda.
a z tymi kategoriami to Pitt tak poleciał w kalafiora .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
Bravo Hern muszę powiedzieć że ci zazdroszczę 200kg to ładny wynik też bym tyle chciał. Fajne te zawody jak nie trzeba na klacie zatrzymywać miła odmiana
Nie włażę chyba za głęboko w tyłek

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1976 Wiek 38 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 25814
Michal, Tomek byl z Toba? Jezeli tak to ile pocisnal?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 40 Napisanych postów 1990 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 51121
Ja nie chce skłamać, więc napisze, że 250kg-260kg
w tym przedziale.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
OSTATNI TYDZIEN ( silownia )

Trening
4ty trening 5tek.
Dzisiaj sie za***iscie cwiczylo, nie odczuwalem w ogole przeziebienia i bylo dobrze ;) Wszystkie serie ciagle z zapasem, jeszcze 2 treningi 5tek przede mna ;p

Wyciskanie lezac - 85kg - 2 serie
Wyciskanie skos - 75kg - 1 seria
Wioslowanie hantla - 37kg - 2 serie
Przysiady - 100kg - 3 serie
Wyciskanie na barki hantle - 29kg - 2 serie
Uginanie przedramion stojac hantle - 21kg - 2 serie
Francuskie wyciskanie - 40kg - 2 serie

Dieta
Standard

Suple
Dzisiaj poszlo ~2,5 miarki, rozbilem to na 60 min przed treningiem, zaraz przed i w trakcie.. Cwiczylo sie za***iscie i gdyby byl to split no pompa napewno bylaby ogromna

Inne
Zwykly dzien, pojutrze na Power Tour do Gdyni


Hern
, szkoda jak ****, ze sie nie udalo bo nagrody naprawde konkretne.. Trener teraz wygra w Toruniu i bedzie mial suple za 6k
Z Evanem, Ladnierem i Radkiem nie robiles fot?
I oprocz konkursu na czym to polegalo i ile trwala cala impreza? Oni tylko byli, zeby mozna bylo sobie fote zrobic i pogadac czy tez jakies male pokazy?

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-04-15 21:56:39

be animal

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium