SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188044

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 63 Wiek 34 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 6418
Patka jesteś większa ode mnie ;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
No to nie ma czym sie chwalic

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
dzień 21

3 tygodnie testu również za mną

Posiłki i suple zjedzone wg rozpiski, treningu brak nie ma o czym pisać , jutro trening klatki z rana i mam nadzieję, że będzie moc.


przygotowałem sobie posiłki już na jutro do szkoły, a oto foto moich zmagań kulinarnych.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 34 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 900
Wszyscy świetnie sobie radzą. Alei tak Patka jest moją faworytką Widzę spory postęp; Jak tam Patka stoisz z wagą ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 21 ( wolne )

Trening
brak..jutro muay thai

Dieta
Wszystko standardowo z malymi bonusami typu rosol

Suple
Rano mono, w ciagu dnia Amped zeby nie zamulic totalnie ;p
1 puszka SizeUp mysle, ze skoncze w tym tyg.
Bialka zostalo jeszcze sporo.

Inne
Niedziela jak Niedziela, nudny i leniwy dzien, ktory szybko mija.. Chociaz dzis wyjatkowo krotsza o godzine..

Niedzielne jedzonko czyli rosół z kury + marchewka




Zamiast piersi z kurczaka w jednym posilku kotlety z miesa mielonego z indyka Smaaczna alternatywa ;)




Od 3 miesiecy trzymam rygorystyczna diete bez zadnych odstepstw, moze jedynie raz czy dwa zdarzylo mi sie zjesc cos ponad to lub opuscic jakis posilek.. Niedlugo bede musial chyba skoczyc na jakis kebab ) i do konca maja musze jeszcze wytrzymac przy tej rygorystycznej opcji ;)
W ciagu tych 3 miesiecy przytylem 10kg przy wzroscie pasa tylko o jakies 1,5-2cm takze mysle, ze bardzo dobry wynik ;)

pozdr


Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-30 22:48:18

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 255 Napisanych postów 13305 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 45257
PDG

3 miesiące 10kg w zasadzie idealne tempo 1.5-2cm w pasie to nie jest dużo jak na taki wzrost macy, graty, czekam na foty

zdr.

Ja swoje poglądy mam, ale teraz czasy takie, że na wszelki wypadek się z nimi nie zgadzam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Patka,wszyscy słodzą,ale byłbym nieobiektywny,gdybym nie zauważył dużego postępu od pierwszych fotek(jeszcze w innym dziale).Pozdrawiam wszystkich uczestników testu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Figo hmm to za duzy nie jestes

Danny69
od poczatku testu przytylam 2,1kg





Niech ktos weźmie aparat i nagra lub sfotografuje, bo o malo nie spadlam z krzesla, normalnie jakies pozytywne slowo od BL , jak dotąd same zŁe
Osobiscie ja widzac siebie w lustrze jakis ogromnych zmian nie widzę, ale skoro mowisz, ze maly postep jest . To milo.

Rowniez pozdrawiam wszystkich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzien 22
Wczoraj polozylem sie spac dopiero po 1 (czyli wlasciwie juz dzisiaj), bo kolezanka z liceum sprezentowala mi na ostatnia chwile tlumaczenie jakiegos budzetu z jakimis dziwnymi pojeciami, ktore nie bardzo rozumialem po polsku typu: "otwarcie subkonta do obsługi grantu" ). Tak czy siak odespalem te moje 8h, jestem juz po snaidaniu zaraz zabieram sie za smazenie miesa, pakuje zabawki i jade na uczelnie. Dzisiaj zajecia do 18:15, wiec przy dobrych wiatrach po 19 bede w domu. Moze cos dzisiaj pobiegam, jak nie bede strasznie zawalony nauka.

PDG
Dobre wyniki masz!
Powiedz, czy Ty cos powazniej myslisz o mt, cyz tylko zupelnie rekreacyjnie traktujesz jako dodatek do silki?

Patka
Body zszedl z cyklu pewnie.






Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Body,ma po prostu "oko"
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium