SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188024

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Wlasnie nie napisalem nic o testerach
patka dobra sucha ,beda z Ciebie ludzie jak sie przylozysz
pgd - zanim wycinke zaczniesz robic to dorzuc jeszcze ladnych pare kg masy...przydaloby sie tak z 12-15 i dopiero pomysly oredukcji

kamiru - j.w pamietam jakis Twoj test, bylo juz ladnie ,a tutaj masakra , chyba to nie tylko przez te ostatnie problemy, bez przesady ;)

hernegild powodzenia , dobra ubita sylwetka, widac kawał mięcha

bronek - cały doping bedzie na Ciebie patrzyl
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 2969 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 26817
no i mamy kolejny ciekawy test rzeczywiscie takiego jeszcze nie było tylu testerów w jednym temacie będzie ciekawie.. !!!

Pati ma fajną pupke no to chyba najbardziej zwróciłem uwage (bez urazy,to komplemencik ) będe śledził hehe.. wszystko elegancko rozpisane.. myslalem ,ze będzie trudniej to ogarnąć tylu osobom.. ale jest fajnie/czytelnie

powodzenia życze !!! będzie dobrze.. suple pierwsza klasa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 49 Napisanych postów 10951 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 73516
patka-troche tłuszczyku nie zaszkodzi Twojej sylwetce, łap mase,bedzie za***iście bo juz mi sie podobasz
bronek-daj rade, powodzenia
nie pamietam nicków ale sucho, weźcie sie za miche
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 85 Napisanych postów 14048 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 165707
bronek, jakby cos nie szlo, to wiesz - doping rzadzi, doping radzi...

a na powaznie - ciekawie sie to zapowiada. powodzenia.

STERYDY = ŚMIERĆ

adin, dwa, tri .... tolka spakojna

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Zapomnialem dodac, ze to moj 2 cykl kreatynowy dopiero. Jestem po porannej porcji mono ( Amped wezme przed treningiem muay thai ), zupelnie inne niz mono vitalmaxa, bardziej rozdrobnione, jak piasek.

Wiem, ze jeszcze jest sucho ale miska caly czas pelna ;) Bedzie dobrze

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 3236 Wiek 36 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 49504
no kamiru a ześ poleciał z miechem, trza to nardobic. powodzenia

ILE BY NIE BYŁO TO I TAK JEST ZA MAŁO

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 3735 Wiek 35 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 32196
chyba jeden z największych testów na forum chodzi mi tutaj o ilość osób w nim biorącym

Na pewno będzie bardzo ciekawie ,sądzę że najlepszy hhmm "doping" ze strony userów będzie miała Patka jako jedyna w gronie takich byków

Powodzenia i dajcie z siebie wszystko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4741 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 22117
Powodzenia
Duże zróznicowanie testujących czyni ten test bardzo ciekawym . Fajne nowe produkty . Będę śledził.

Specjalista w dziale "Odżywki i suplementy"
9 kg czystej masy mięśniowej w 2 tygodnie - allegrowicze nie wierzcie w takie bzdury

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
bedzie sie dzialo oj bedzie

a najlepszym "dopingiem" jest motywacja jaka Wy nam dajecie

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzień 1
Planowa pobudka i pierwsza porcja Amped- kolor chemiczny, zapach chemiczny, smak- niezly troszke zblizony do Storma, ale mniej intensywny, nie powinnno byc problemow.

Pol godziny pozniej sniadanko- platki owsiane, 300ml mleka, bialko, oliwa. Kolejne 3 posilki na uczelnie.




Owna, Banan, BPL
Wiem, ze jest bardzo chudo teraz a wynika to glownie z tego, ze silka byla dla mnie od wrzesnia malym dodatkiem (cwiczylem glownie w domu 1-2x w tygodniu, krotkie treningi) do treningu sportow walki. Dieta roznie- nawet niezle, ale malo jadlem. Do tego doszla ciezka dla mnie sesja egzaminacyjna, ktora trwala praktycznie ponad 3 tygodnie. Spadlem juz do 69-70kg, wiec naprawde bylo chudo. Teraz odbudowalem do 75kg i znowu "wyrzygalem" podczas choroby 2kg. Ale spokojnie chlopaki- mam motywacje i zrobie wszystko, zeby wyciagnac ladnych pare kilogramow z tego zestawu.


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-03-10 08:50:10

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium