SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 187984

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11389 Napisanych postów 72661 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958285
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
Ćwiczenie wykonane w niepełnym zakresie ruchu,pracy tricepsa.Nie ma absolutnie fazy rozciągnięcia mięśnia,natomiast jest piękne "masakrowanie" stawu łokciowego.Długo tak nie "pociągniesz".Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
j.w. to juz nawet ja zauwazylem. jeszcze bym dodal czemu tak nisko chwytasz te linki...

ale niewzne

u mnie dzisiaj dieta+suple standard, ale cos mi sie wydaje ze te dawki juz malo na mnie dzialaja jakby nie test do***albym ze 3x tyle co fabryka proponuje to by pokopalo az milo

ale i tak kopie wiec suple 1 klasa

dzisiaj bic+tric
tutaj rowniez silowo bez zmian jak przed choroba, a to znaczy ze nic nie trzeba odrabiac tylko czekac na co raz wieksza sile jedynie jak wspomnialem szybciej sie troche mecze, ale mysle ze po zahartowaniu sie od nastepnego tygodnia nawet ten element bedzie juz ok

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzien 23
Wczoraj wieczorem zgodnie z zamiarem biegalem- wlaczylem już w miare lajtowy sprint pod gore. Dieta jest czymana na dobrym poziomie. Plan, który zamiescilem jest (co już psialem) tylko szkicem, ale jem dobrze. Dzisiaj musialem specjalnie rano wczesniej wstac, żeby kupic kure, bo się skonczyla. Ponad 1,2kg, to starczy na kilka dni. J) Teraz tez wsuwam posilek (a raczej dogryzam go orzechami wloskimi)i będę się za nauke bral. Jutro dzien bez treningu, zobaczymy czy będzie sila na bieganie.

***

WYPIS Z TRENINGU :
(Poprzedni wypis z treningu na stronie 45)
https://www.sfd.pl/TEST_-_MET-RX_Patka_i_jej_wesoła_gromadka_-_MASA_i_SIŁA!-t390167-s45.html

Klatka:
-Wyciskanie na ławce skośnej hantlami chwytem młotkowym: 12*18kg, 10*20kg, 8*22kg, 8*24kg (+2kg)
-Wyciskanie sztangi na płaskiej: 12*57kg, 10*62kg, 8*67kg, 8*72kg (+2kg)
-Brama: 12*3kl+4kg, 12*4kl, 10*4kl+2kg, 10*4kl+3kg (+1kg)


Biceps:
-Uginanie sztangi stojąc: 10*25kg, 8*30kg, 8*35kg, 6*40kg (+3kg)
-Modlitewnik: 12*20kg, 10*25kg, 8*30kg (+3kg)
-Uginanie chwytem młotkowym na ławce skośnej siedząc: 12*10kg, 10*12kg, 8*14kg (+1kg)


Uwagi:
4 trening klatki w tym cyklu. Postepy silowe nadal w kazdym cwiczeniu. Hantle na skosie robia się coraz wieksze. Na plaskiej przez to musze naprawde mocno tyrac, żeby zamierzony ciezar podniesc okreslona ilosc razy. Brama z dwoma osobami na zmiane ( ) bardzo fjanie czuje w tym cwiczeniu miesnie. Na bica rownierz dolozylem ciezar i o dziwo wszystko poszlo zamierzona ilosc razy. 40kg w uginaniu stojac w 6 powtorzeniach to- na takiego suchara jak ja jest już chyba jakis wynik, może uda się go jeszcze poprawic w tym cyklu treningowym. J)

PDG
Zbijac do 85... Pewnie do 75 bys musial.
Wszyscy tak zachwalaja to HST, a u mnie ****nia była straszna. Az nie wiem czy się nie skusze i nie zrobie jeszcze raz.

Góra
Ja kupiłem u siebie na osiedlu, w trochę większym sklepie, ale nie żaden supermarket.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 23 ( silownia )

Trening
4ty trening 10tek.
Najbardziej ****owy trening jaki zrobilem od poczatku tego testu..Zero sil, zero wytrzymalosc.. czulem sie jakbym wrocil na silownie po ciezkiej chorobie. Plan jest za bardzo przeladowany i musze zmniejszyc liczbe serii na te 2 ostatnie treningi 10tek bo tragedia dzisiaj byla, po wyciskaniach opadlem kompletnie. Przysiadow nawet nie zrobilem.. Takich dni nie powinno byc bo czlowiek sie tylko w****ia.

Wyciskanie lezac - 80kg - 2 serie
Wyciskanie skos hantle - 31kg - 1 seria
Sciaganie drazka wyciagu gornego - 1 seria
Wioslawanie hantla - 35kg - 2 serie
Wyciskanie na barki hantle - 23kg - 2 serie
Unoszenie hantli na bok - 11kg - 1 seria
Uginanie przedramion stojac hantle - 17kg - 2 serie
Francuskie wyciskanie - 35kg - 2 serie

Dieta

Bez zmian

Suple
Amped.. wzielem 1,5 porcji nawet troche ponad i kompletnie nic a nic nie poczulem, po wypiciu powinienem pojsc spac a nie na silownie.. Pierwsze treningi mnie masakrowal teraz juz coraz gorzej. Bede musial kawe dodawac chyba.

Inne
W****iony po treningu jak nigdy.. Na czwartek zrobie korekty w planie i nastawie sie odpowiednio bo tak nie moze byc. Kazdego to musi dopasc jednak


Kamiru, jakbym do 75 zrzucil to same kosci by ze mnie zostaly chyba.. Aktualnie waze okolo 92kg i wzrost tez jakos 192.

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-04-01 19:39:07

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
hMM niepelny zakres ruchu tzn?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Chodzi o to, ze uginalas rece tylko do kąta 90', wiec zakres ruchu niepelny.. Powinnas bardziej go rozciagac, ciezar tez dzieki temu bedziesz musiala chyba zmniejszyc.

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
LeBron777 nie zebym się czepiał ale te twoje wypiski z treningów po prostu miażdżą

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
wiem, ja nie mam czasu na jakies tabelki liczniki i kalendarzyki pisze "od serca"

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 3554 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 49349
spoko zresztą lubie łamigłówki przed snem

- Panie doktorze nie pale, nie pije, nie cpam, nie koksuje, jak dlugo bede zyl?
- a Po co ?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium