SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188032

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Hern drugie miejsce to najgorsze miejsce. Spoko, wagę już mam dobrą i nawet pojem troszkę A Ty dzisiaj na siłkę się wybierasz zrobić biceps
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Dzisiaj po 14 bede.. Piatek wolne.. Chyba, ze w sobote zamkniete to pojde w Piatek.

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-20 09:44:44

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
nie wime czy najlepszym pomysłem było dac 5 osob w jednym tescie(i poscie) troche syf jest ...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958348
Poziom jest bardzo dobry, nigdzie nie widze bałaganu czy 'syfu'
wszystko jest monitorowane i pilnowane przez moderatorów dzialu,
wypiski czytelne, wszyscy na 1 stronie z pelnym info o sobie - i tak samo bedzie na podsumowaniu
poki co wszystko prowadzone na 5-tkę

syf jezeli juz robisz Ty, takimi wpisami, osobiste żale prosze pisac w temacie podwieszonym z uwagami do testów/moderatorów etc.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 75 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 989
chodziło mi o to że nie jest zbyt przejżyście jedni wpisuja sie co chwila inni prawie wogole, i czytajac wszystkie strony idzie odniesc wrazenie ze test prowadza 3 osoby bo ich wpisów jest najwiecej... a pisze to tu bo jest to tez uwaga i prosba by mniej wiecje wszysyc pislai po równo by miec informacje o wszysktich testerach na podobnym poziomie.. test jest zapewne ciekawy,ładny zestaw kilka fajnych postaci ale wg mnie torche chaotyczny i tyle...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Senegroth no właśnie się zastanawiam, z jednej strony duży biceps to fajna sprawa, ale jak mi się za bardzo spompuje to mi się w koszulke nie zmieści, którą muszę trochę pocerować, bo już zaczyna pękać, a poza tym jutro i tak was pojedziemy uniwerek rządzi

WirekPlat weź pod uwagę, że nie każdy ma czas non stop siedzieć na forum, ja mogę sobie na to pozwolić bo mój obecnny semestr nie wymaga ode mnie wielu godzin siedzenia na uczelni, ale nie KAŻDY ma taki luksus

Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-03-20 11:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Witam

###########Dzien 11#############

Trening rozpoczęłam od rozgrzewki, stwierdziłam, ze dalej będę próbować się podciągać, Ci co śledzą Bolg , wiedz o co chodzi.
Zawisłam na drążku i usiłowałam się podciągnąć jednak, próba spełzła na niczym, wisiałam , tak 5 minut , po czym zeskoczyłam, i udałam, ze rozgrzewam stawy

Trening ciężki- staram Sie brać co tydzień większy ciężar.
Suple: Amped bardzo sympatycznie pobudził, gainerek dalej Moj faworyt, najsmaczniejsza odzywka , jaka miałam przyjemność konsumować



Czwartek
1.Przyciąganie drążka wyciągu do klatki piersiowej 12x30kg 8x35kg 8x35kg
2.Podciąganie sztangi w opadzie 12x27kg 10x29,5kg 8x32kg
3.Wznosy tułowia z leżenia przodem 4serie25z 5kg talerzem
4.Wznosy sztangielek bokiem 10x5kg 8x6kg 8x6kg
5.Ugięcia ramion ze sztangą 8x 10kg 8x13kg 8x14,5kg 8x14,5kg




Jedzonko jestem juz po 2 posiłkach, dietę trzymam elegancko, od samego początku.
Dziś tylko jedna fotka właśnie jedzonego omleta
:




wiosłowanie sztanga

http://pl.


przyciaganie drazka
http://pl.




Jutro będzie małe przesunięcie treningu nog z soboty. Myślę , że będzie to ciekawy trening. w innym miejscu.

Tak jak to Hern zauważył , nie wszyscy testujący koczuja caly dzien przed komputerem.


Pozdrawiam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
WirekPlat jeśli ktoś śledzi test to wie kto, co i jak...
cóż niektórzy mają trochę ograniczony czas na pisanie widocznie, no i nie ma sensu pisać czasmi tego samego codziennie bo po co

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1365 Wiek 37 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 11945
dokładnie. Ja tam śledzę od początku i wszystko wiem . Jedyne co to LeBron mógłby, w miarę możliwości oczywiście, wrzucić parę fot i byłoby git.

Listen, think, solve

Death, taxes, Fedor

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 705 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 7496
Dla mnie to wszyscy robią wypiski itp na 5+ test fajnie prowadzony
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium