SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188026

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
"I własnie dlatego, rosną tyłki, a nie uda" - no i wlasnie o to chodzi Kobieta ładnie wyglada z "odstajacym tyleczkiem", mezczyzna gorzej, ci co trenuja ciagi maja takie "kacze kupry" Fuuuj. Zalezy co dla kogo jest priorytetem.

Patka, ja jak zaczynalam robic przysiady, to kilka dni robilam na sucho zeby wyrobic sobie ruch, zreszta tak jest z kazdym cwiczeniem, ze trzeba "wyrobic sobie ruch"

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
obliques Zasłużona dla SFD
Ekspert
Szacuny 188 Napisanych postów 65575 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 188925
Ayla Patka chce startować w Fitness ona musi sobie wypracować mięśnie nóg, bo ma chudziutkie, tyłek i tak pracuje wystarczająco. A z ciężarem na plecach to sobie nie porobisz tak ćwiczenia jak to opisujesz.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
"I własnie dlatego, rosną tyłki, a nie uda" - no i wlasnie o to chodzi
A ja,głupi,myślałem,że chodzi o to,żeby pracowała docelowa,a nie przypadkowa grupa mięśni...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 653 Wiek 41 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3774
Niom, ja sie nie upieram, widac ze te nozki chodziutkie

Ja dawalam rade z piet, patrze na moje stare treningi i dawalam rade 4 serie x 12powt. x 45kg. Mnie mocno chlopak pilnowal, zeby ciezar ciagnac z "dupki", bo mi mocno na tyleczku zalezalo. Ale niech kazdy robi jak chce i zgodnie z wlasnymi priorytetami

BL - a widzisz

cel => DOSKONAŁOŚĆ
środek => WYTRWAŁOŚĆ

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 540 Wiek 32 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 52620
"I własnie dlatego, rosną tyłki, a nie uda" - no i wlasnie o to chodzi Kobieta ładnie wyglada z "odstajacym tyleczkiem", mezczyzna gorzej, ci co trenuja ciagi maja takie "kacze kupry" Fuuuj. Zalezy co dla kogo jest priorytetem.

Ayla, kwesta gustu :P
u panów którzy robią ciężkie siady akurat jest na co popatrzeć
mmmmiam

powodzenia Patka

pozdr

Powyższe słowa wyrażają jedynie opinie autorki w dniu dzisiejszym. Nie mogą one służyć przeciwko niej w dniu jutrzejszym. Ponadto autorka zastrzega sobie prawo zmiany poglądów bez podawania przyczyny.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 88 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 2334
A co tu tak cicho teraz?:P
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 8 ( muay thai )

Trening
1,5h tajskiego.. swietny trening, chcialo sie cwiczyc

Dieta
Jem praktycznie codziennie to samo, wszystko trzymane jak trzeba

Suple
Amped przed treningiem tajskiego pobudzil i chcialo sie cwiczyc..Naprawde fajny suplement
Wszystko inne tez jak trzeba

Inne
Dzień jak codzien, pierwszy tydzien cyklu za nami. Szybko to leci, pierwsze efekty oczywiscie juz sa ale przed nami jeszcze 5 ciezkich tygodni
Jutro silownia ! Jest MOC ;)

pozdr

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzien 8
Masakryczny dzien od rana do samego wieczora, zero mocy i checi do czegokolwiek, zmeczenie, etc.
Dieta trzymana tylko i wylacznie slia woli, jesc sie nie chcialo. Dolozylem miecha i az ciezko to bylo zjesc. Zaraz lykam glute i do spania. Jutro trening klatki + bica.

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Senegroth POWERLIFTING
Znawca
Szacuny 28 Napisanych postów 9543 Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 61854
Body line a martwy ciąg robisz z kocim grzbietem czy z "wklęsłym"
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Tydzien 2

##########Dzień 8#########


Dzien regeneracji.
Posilki spozywane regularnie co 2,5-3h, suplementy również.
Nic szczególnego się nie działo.

############Dzień 9#########
Wtorek
1.Wyciskanie sztangielek na ławce skośnej 12x10kg 10x14kg 8x15kg// zeszly tydz 10x9kg/8x 12kg/8x14kg
2.Wyciskanie sztangielek na ławce poziomej 8x10kg 8x12kg 8x14kg
3.Wyciskanie sztangi z za karku 8x25 kg 8x 27,5kg 6x 32kg// zeszły tydz 1) 8x25kg 8x27,5kg 8x 27,5kg
4.Prostowanie ramion na wyciągu 2 serie 8x 10kg 8 x 12,5kg 6x15kg// zeszly tydz 8x10kg 8x12,5kg 8x 12,5kg
5.Spięcia proste 4/25 z obciążeniem 2,5kg
http://pl.




zdjęcie mięsa




suple, ampe d powoli ubywa










Trening : Tragedia , w ogole nie mialam chęci ćwiczyć , to raz , dwa nie znosze ćwiczyć klatki może to poczęci dlatego, aczkolwiek z drugiej strony barki moja ulubiona partia, ale w polaczeniu z klatka , nie potrafie się na niej odpowiednio skupic… .

Suple: amped dzis jakos mnie nie pobudzil. Ale sila jako tako jest.


W sprawie przysiadow, biorąc pod uwagę , iż był to trening NOG jednak technika nie była, zla wprowadzila jedna mala kobieta zamieszanie . dzieki Obli i BL , za wyjaśnienia.

Pozdrawiam.


Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-03-18 11:01:10
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium