SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188219

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 61 Napisanych postów 2157 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 38624
gratki hern, czekamy na relacje <yes>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Gratuluje Hern ;) Dobry wynik

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
ładnie hernegild a ile tam ciskałeś?? i ile ten co 1 zajał ??

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
bez koszulki (bo taki był wymóg) wycisnąłem 150kg(w drugim podejściu, bo później poza konkursem wyciskałem koszulce)
a w ciągu zaliczyłem w drugim podejściu 260 kg
w trzecim 270 kg praktycznie było wciągnięte, ale lewa ręka mi puściła i niestety sztanga wypadła mi z ręki

Do pierwszego miejsca dużo mi zabrakło bo aż 40kg, on w martwym zaliczył 300kg, a ja tylko 260 (ale za to bardzo lekko poszło więc zadowolony jestem )
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
LeBron777 CinemaStudio
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 7924 Wiek 41 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 67920
elegancko super - graty

co nas nie zabije - to nas wzmocni
moderator działu doping - [OFF]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 1542 Wiek 33 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 29694
jestem z ciebie dumny ....


dawaj fotki

....życie to coś więcej niż krew pot sperma i łzy...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Dzien 12
Dzien laby i odpoczynku.
Duzo spania i jeszcze dzemka popoludniowa. Udalo sie nawet nie jesc miesa bez ubytku na podazy bialka. Jutro trening plecow i tricepsow. Zobaczymy, czy bedzie moc.
Pitt, dzieki za zmienienie.

Jarsztyk
Jest przeciez na zdjeciu widoczne &#8211; miesko.

SlipBoro
Pomyliles nicki.

Foxxx
Dzieki. Staram sie jak moge. Efekty juz sa widoczne.

Herne
Gratuluje wyniku!
Jest się czym pochwalic.

---

BTW
Zauwazylem ciekawa tendencje, ze prowadzacy ten TEST nie czytaja zbytnio uwaznie tego co pisza inni- pytalem sie kiedys o jedna rzecz Patki, nie dostalem odpowiedzi, zadalem pytanie PDG tak samo. Hehehehe


Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-03-21 20:53:40

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 438 Wiek 40 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 4409
Kamiru no mięcho widziałem, ale te nalesiory chyba puste w środku nie były

Nie da rady zrobic omletu nie tłukąc jajka...

zanim spytasz kliknij na link :
http://www.1000lecie.pl/~vip/bart.jpg 

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
DZIEŃ 12 ( wolne )

Trening
brak.. jutro silownia - ostatni trening 15stek ! ;)

Dieta
Niby jakis post, niby 3 posilki tylko mozna zjesc i niby bez miesa ;p W praktyce wygladalo to tak, ze normalnie jem wszystkie posilki tylko w jednym zamiast kury byla panga.

Suple
Amped z rana na czczo mysle, ze troche pobudzil..
Smaki gainera i bialka ciagle mi smakuja.

Inne
Spalem, jadlem, spalem, jadlem i tak do poludnia.. Dopiero wieczorem cos sie zaczelo dziac ;p

Tutaj cos nowego.. chleb pelnoziarnisty + mozarella do mikrofali i do tego ketchup ;p




foxxx, do swietnej sylwetki mi jest baaaaaaardzo daleko.. poki co jest jakis tam fundament ;) trzeba dalej za******lac.. ale dzieki ! ;)
"Plecy sie same nie zrobia" jak to mowi popek heheh

Kamiru, musiales chyba po edytowaniu dodac te pytanie bo czytalem twoj post i jakos przeoczylem albo tego pytania jeszcze nie bylo.
No wlasnie tu jest ten minus, ze na taki jeden kubek ida prawie wszystkie marchewki ( bez 2 czy 3 bodajze ) takze jest troche roboty.. ale od czasu do czasu naprawde warto ;)

góra, dzieki.. staramy sie ;)

Zmieniony przez - PDG w dniu 2008-03-21 21:50:27

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
Witam

############Dzień 12#########
r
dziś trening odbył się na innej siłowni i o innej porze, wieczornej
1.Przysiad ze sztangą 15x20kg 10x30kg 10x35kg 8x40kg 8x45g
2.Wyciskanie nogami 10x60kg 10x 75kg 8x85kg 8x85kg
3.Zginanie nóg leżąc 4serie 8 x nie wiem ile to kg bylo
5.Wspięcia na palce siedząc 4serie 20kg







Trening coś przysiady srednio szly, pewnie przez zmaiane miejsca treningu, I Banan mnie rozpraszal- zaczal sie rozbierac. Ale ogolnie trening udany.

Suple:Amped srednio mnie pobudzil, przed wieczornym treningiem. Gainer smacznyjak zawsze.

Jedzenie: dziś zjadłam 200kg karkówki, 300g kurczaka, a tu Wielki Piątek, jutro ostro idę się spowiadać.Do tego wpadŁ mi jeden posilek dodtkowo, bylam w odwiedzinach u Babci i , dostalam chyba 0,5kg ryby, do zjedzenia, takiej babcinej roboty jedzonka... Niestety nie moge , wrzucic zdjec bo mam problemy z komputerem.


Kamiuru
, umknęło mi moglbys powtorzyc??

Zmieniony przez - Patka_00 w dniu 2008-03-21 22:22:39
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium