SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

TEST - MET-RX - MASA i SIŁA 5 OSÓB podsumowanie str.96

temat działu:

Odżywki i suplementy

słowa kluczowe: , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 188048

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BodyLine TRENER
Specjalista
Szacuny 75 Napisanych postów 14747 Wiek 48 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 102587
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Banan BOSS FORUM Administrator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 11391 Napisanych postów 72666 Wiek 37 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 958377
no prosze 101% racji
brawo Patka
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 107 Napisanych postów 25330 Wiek 35 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 182786
co jej dales zeby tak klamala?
moze ktos skrobnie jak amped w odniesieniu do jakis innych stackow? (jak bylo to przeoczylem )

Zmieniony przez - Pitt Bull w dniu 2008-03-22 22:42:34

"Mniejsi i więksi,równi i równiejsi,jedni używają mózgu drudzy używają
mięśni,lub obu jednocześnie,Ci są tu najlepsi bezsprzecznie,a i tak nie żyją wiecznie ... "

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 400 Napisanych postów 5586 Wiek 37 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 39451
Doszedlem do wniosku, ze na Swieta nie bede sobie zalowal przez te dwa, trzy dni niczego i obok normalnych posilkow bede dorzucal sporo dobrego swiatecznego zarelka (w grnaicach rozsadku oczywiscie), licze, ze tluszczem nie obrosne przez tak krotki okres czasu.

Dzisiaj znowu sporo spania, a pomimo to czuje sie zmeczony. Gainera w jednym posilku przegryzlem takim dziwnym czyms z wolowina (cos jak mundial sie nazywalo ). Generalnie diety staram sie trzymac jak tylka mojej dziewczyny ( ), ale troche mieska czy kcal dodatkowych jeszcze zadnemu ekto nie zaszkodzilo.

W ogole musze sie pozalic, ze od kilku dni strasznie mnie zaczela cisnac nostalgia i zdecydowalem sie juz prawie na powrot do muay thai. Ze wzgledu na TEST, troche sie to jeszcze odwlecze, ale mysle ze za jakis czas bede powoli dodawac bieganie, zeby jako taka sprawnosc i wytrzymalosc reprezentowac soba za mniej wiecej miesiac.

Pitt
Smak troche jak Storm, rozpuszczalnosc w shakerze dobra, mieszajac lyzka niezbyt, zostaje na dnie (jak wiekszosc stackow), kolor taki rozowawo-fioletowawy, troche niebardzo. Troszke pobudza czasem. Skladowo wiesz jak jest- wydaje sie (biorac pod uwage cene i porownujac do nowosci) lipa, ale jak do tej pory powiem Ci, ze nie wiem czy na Ampedzie i zwyklym mono nie robie lepszych efektow niz na bardziej zaawansowanych formulach. Slowem- do tej pory osobiscie jestem bardzo zadowolony.

Zmieniony przez - Kamiru w dniu 2008-03-22 23:52:34

Ile trzeba wlozyc pracy by najlepszym byc? Tysiace godzin, 300 poza domem dni...

Moj dziennik crossfit:

http://www.sfd.pl/Dziennik__Z_crossfitem_po_formę-t857818.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 11 Napisanych postów 1308 Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 56796
Pitt Ampeda 3 miarki czyli ~30 g tego specyfiku pobudza mnie tak jak porcja shotguna, a jest o wiele smaczniejszy, więc następnym razem jak będę szukał dobrego pobudzacza to z tych dwóch wybrałbym Ampeda, od razu uspokoje weryfikatorów działu, w dni w które pozwole sobie na trochę większą porcję Ampeda (zazwyczaj przed ciągami i przysiadem) nadrabiam w nietreningowe i sypie po jednej tylko, żeby mi się nie skończyło za szybko.

DZIEŃ 13
BEZ TRENINGU
dzień pomagania w domu, szykowania się do świąt itp, itd wszyscy to przeżywamy

Dieta trzymana jeżeli chodzi o ilości jajek i mięsa, ale z tej racji, że święta nie zdarzają się na co dzień pozwoliłem sobie również na takie oto smakołyki:




Co więcej można napisać i tak większość nie czyta tych głupot

Chciałbym również życzyć wszystkim wesołych świąt, tony suplementow w prezencie od tego zajączka wielkanocnego i czego tam sobie jeszcze wszyscy wymarzą



Zmieniony przez - hernegild w dniu 2008-03-23 00:09:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
co jej dales zeby tak klamala?

Oj Pitt Pitt, nic mi nie dał, po prostu stwierdzam fakty Nie ulega wątpliwości, że naprawdę mają supli do wyboru do koloru

Jeśli chodzi o Ampeda i odczucia- bardzo sympatyczny pobudzacz, aczkolwiek, porownam z innymi stackami ktore probowalam na koncu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
jakie to stacki?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 3287 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 19996
raptem dwa były XP i HP
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 450 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 17281
Wczoraj naszly mnie watpliwosci ile ta miarka od Amped ma tak naprawde gram.. Rozmawialismy z hernem, mowil ze porownujac do Storma to ta miarka musi miec 10g, czyli wychodzi 2 miarki na porcje.

Te opakowania od Met-Rx sa strasznie zakrecone.. W jednym momencie pisze ... per serving: one scoop(20g) ... a w innym kawalku opakowania jest ... For adults mix 2-3 scoops before workout ...

Ja juz sie pogubilem ale po rozmowie z hernem stwierdzilismy ze ta miarka musi miec 10g. Jak ktorys/ktoras z testerow/testerek ma wage elektroniczna to najlepiej jakby zmierzyla..

Jesli 1 miarka na mnie fajnie dzialala to przy 2-3 bedzie totalny ogień ;)

Jak Wy dawkowaliscie do tej pory ?

Smacznego

be animal

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
BPL-G Fizjoterapeuta
Ekspert
Szacuny 2111 Napisanych postów 49893 Wiek 37 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 492546
Patka wystarczajaco zeby miec porownanie , tym bardziej ze oba stacki bardzo dobre

co do miarki proch sie roznic moze objetoscia np. miarka 10g storma to w przypadku Deca Stack bedzie mniej niz 10g
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dawkowanie

Następny temat

CO NA CYKL MAM 150 zl 9jak mozecie help xD)

WHEY premium