SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140427

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
jestem jestem :) byłem sobie z rana morfologie zrobic, szmka i do szkółki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
antek098
wyskoczylem na miasto, wracalem spacerem... myslalem myslalem i wymysmilem jak zrobic ladowanie bez straty w ludziach napakowac owocow i sen 8h, zawsze mialem tak ze chocbym zjadl najgorsze swinstwo to na drugi dzien po wstaniu zupelnie plasko


Płasko nawet w gaciach?
Brak porannego namiotu to zły objaw...

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21518 Napisanych postów 30774 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870295
Ostatnio ktoś pisał o jakimś sposobie Pakulskiego na łydki, Dawido chyba. Jest ktoś kto wie co to za sposób? Jak tak to wytłumaczcie na szybko o co chodzi, bo zaraz lecę nogi zrobić i bym sobię przeorał łydy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
miałes nie robić łydek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
I tak nie urosną.Szkoda zachodu.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Polecam szpilki, mi się ładnie od nich zarysowały
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
ja polecam gre zespolowa koszykowke, siatke;p na pewno lydy bedziesz mial jak kon;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
w tym sosobie od BPaka chodzi o to ze stajesz na szer. barkow, stopy rownolegle i probujesz stanac tak jakby na palcach



ale serio i tak nie urosna, ja sie jaralem ze zaczynal sie pojawiac jakis ksztalt, zylka i jakby byly wieksze potem je zmierzylem i okaaly sie takie same od ponad roku

Zmieniony przez - cvfdbkz w dniu 2013-10-31 12:53:23
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Ja nie wiem jak Wy ale, ja przez pilke to mam wiecznie problemy z lydkami, jak nie nadciagniety miesien brzuchaty lydki, to naderwanie i tak w kolko. Odpuscilem sobie juz na silowni robienie tej partii ciala, bo chce normalnie zyc;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Mówię, noś szpile :D
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium