SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140398

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Nie mam pojęcia.Od dłuższego czasu nic nie dźwigam z powodu kontuzji.RP z 2 razy w zyciu robiłem,jako dzieciak ważący 70kg + zabierałem sztangę ze stojaków/odchodziłem i ciągnąłem bez odkładania.Tak się tego nie robi

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to czemu sądzisz ze jest be?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bo wystarczy, ze Ty to robisz i nie masz srodka plecow.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
i Twoje podejscie do sprawy Antek mi się podoba w takim razie zrobie tak że 4tyg bedzie sztanga w pochyleniu a kolejne 4 tyg hantla - mysle ze taki zabieg da staly progres w tej gornej czesci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
nie robie rp raz robilem albo 2, 2 wsumie a środek pleców mam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
masz - pod wałami tłuszczu
hekade - taka prawda, nie ma co sie pyerdolić, masz ochotę na 5 wioseł? rób 5 wioseł...cięzko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
davidooo
to czemu sądzisz ze jest be?


Ponieważ robiłem z 2 razy.
Bardzo króciutki zakres ruchu.Nie szukałbym tu masowego potencjału,oprócz jakich nielicznych przypadków.Na górną linię grzbietu jest multum świetnych i bezpieczniejszych ćwiczeń.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
davidooo
cvfdbkz
czyli celowo stoisz w miejscu caly czas?


nie ma co ukrywać, rozwijać rozwijam sie słabo, tzn mięśnie bo siła to cały czas by szła i to ładnie, ale na tym mi średnio zależy, wiadomo - też, ale troche muscle podpracować też by sie przydało, może po redu faktycznie będzie lepiej szło, terz przydało by mi sie ze 300g białka niestety nie moge sobie pozwolić, 220g około to przecież bardzo mało


220g dobrej jakosci w zupenosci wystarczy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
bezpieczniejszych? używa sie dużych ciężarów, w pełnym mc też, wykonane poprawnie jest bezpieczne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
poza tym na ciezarze 340kg zrywaja sie paski, chui nie robota i trzeba zabrac cale obciazenie z silowni
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium