SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140397

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
to sie nazywa selekcja naturalna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
A u mnie dobrze, obijam się ostatni tydzień. A co u Was ? Widzę, że jakieś policyjne problemiki ktoś ma :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Raz bym też jakiegoś dzieciaka sprzątnął, kretyn pod maskę mi wskoczył, ale z matką był i go zgarnęła w ostatniej chwili. Wtedy byłem posrany, bo parę dni wcześniej prawko odebrałem.
To tyle z moich drogowych przygód
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
właśnie całe szczęście tym razem obyło się bez
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
Krzych to ostatnio ogladałem filmik jak babka z dzieciakami wychodziła zza samochodów prosto pod nadjeżdżające auto. ona się cofnęła a dzieciaki prosto pod samochód cale szczescie to tez jakas uliczka osiedlowa czy cos i gostek wolno jechał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Aaaa, bo nie doczytałam. Tak to jest prawko dać facetom -.- Uhhhuhuuu. A to na baby się narzeka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja mieszkam przy ulicy i kiedyś sobie siedzę i oglądam TV a tu nagle taki pisk i krzyki: O Boże, co ty wyprawiasz? Podszedłem do okna i okazało się że gość wysiadł z samochodu i nie zauważył jadącego samochodu :P Ale normalnie wszyscy w oknach w tedy byli.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
a najlepsze jest to, ze wracalem do auta, rozgladam sie na tym parkingu, patrze pusto, no to git, zaraz wyjezdzam, zadzwonilem do kumpla, pogadalem chwile i zaczynam wyjezdzac, patrze w lusterka, pusto, no to cofam. cofam, cofam, i slysze kurva jak cos się z tyłu rozdvpcyło, myslalem ze w kraweznik wjechalem, patrze a tu auto stuknałem, ale sie zdenerwowalem a okazalo sie że gosc tam stał tym autem od paru minut
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Ja jechałem 50 km/h wtedy, zwolniłem do ok. 25, czyli raczej nie byłoby co zbierać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
gintonic
Aaaa, bo nie doczytałam. Tak to jest prawko dać facetom -.- Uhhhuhuuu. A to na baby się narzeka.


nie więcej 1-2 tyg temu tuż za Warszawą zabiła się kobita w 6 misiącu ciąży. auto dachowało a wskazówka zatrzymała się na 170 może to mało ważne ale jechała nową BMW 5 gran turismo. nie wiem ile pod maską ale najsłabsza wersja silnikowa ma niecałe 300 koni więc po bułki do sklepu tym się nie jeździ
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium