SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140307

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Przenosi bo masz jednego wielkiego linka w backgroundzie strony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
btw. przypomnialem sobie smieszną akcje jak trening wczoraj robilem: przychodzi gość koło 50-60 lat, nie wiem ile dokladnie, w kazdym razie ma papiery na instrktora kulturystyki ze stażem ok 40 lat !

Wygląda jak zwykły Janusz sprzed telewizora ale cwiczy typowo rekreacyjnie, sam tak nawet gadał. Przychodzi z jakimś chłopaczkiem, mial moze 25 lat. Uwaga, robią nogi! niespotykane na mojej silce %) i gosc mowi tak: "przy treningu nog, musimy uważać, bo to duza grupa, jak sie zakwasi to bedzie przekichane potem chodzić, więc delikatnie zrobimy tylko 5 seri przysiadów", rece mi opadły serio...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Nie chciał młodego zajechać na starcie i tyle. Co miał mu powiedzieć?;>
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Ta, juz parę razy go.z.tym zawodnikiem widzialem :D wg rozwala mnie tez ta "moda" na trenowanie czego tylko sie da na wycigach, malo kogo widuje by wiosłowal jak nalezy czy podciagal sie na dragu, wszyscy ściąganie linki, pullover czy jakieś inne cwiczenie, paranoja
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 1317 Wiek 42 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 10205
Linki są fajne. Na poprzedniej siłce nawet mieli drążek do zaczepienia na bramie żeby robić przysiady Nigdy nie udało mi się z tym nic zrobić - ale to inna sprawa
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
Pokaz heakde im wszystkim jak sie nalezycie wiosluje!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
ogladal ktos wczoraj Champions League ? Ale Bayern z PSG zayebiscie grali .

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Druga bramka Zlatana cudo . No i Ribery jak wyebał dwoch obroncow na dwoch metrach %)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Hekade TEAM SFD
Ekspert
Szacuny 397 Napisanych postów 12822 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 107749
Nie lubię tego sportu :'( tak wg, siema pany co tam
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium