SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140316

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Jest multum ćwiczeń.Przemek-konstruujemy jakiś plan?

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
polecam film Hyper Growth z larrym scottem, mnóstwo zayebistych cwicen na bicepsy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Najważniejsze to wypieprzyć na jakiś czas ćwiczenia które zbudowały takie a nie inne ramię.W innym wypadku,poprawy peaku nie zauważysz.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no a zbudowały go podstawy, to sprawa jest prosta: wrzucać izolacje, najlepiej te w opadzie tulowia i cala filozofia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Teraz chcę jechać objętościowym, to raczej bardzo nie poszaleję. Jako główne w 10x8 dałem modlitewnik, no i jakieś jeszcze 2 ćwiczonka mogę dorzucić.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
jak wymyslicie cos to podzielcie sie tym tutaj, moze ten cos podkradne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
po co Ci przemek ten objetosciowy, monotonny? objetosc moze byc duza, ale muskulature atakuj trojwymiarowo raczej.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30769 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870255
Bo bardzo dawno takim nie jechałem. Właściwie tylko jeden mikrocykl w życiu taki zrobiłem, i dobrze wspominam Jakieś nowe bodźce potrzebowałem, a nie ciągle zwykłe splity, rampy piramidki itp itd
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja bym musiał zobaczyć cały plan by móc coś konstruować.Możesz zrobić modlitewnik objętościowo i później w normalnej ilości serii ćwiczenia plastyczne.Imho 2 x w tygodniu bicepsy i ramiennie to byłoby coś.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium