SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140323

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
hormony szaleja :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ej,bo niedługo wyjdzie że na sterydach jest ciężej o postępy,niż naturalnie........ Niech każdy idzie swoją drogą.Jeden ma do przebycia dłuższą,więc czasami skróty są konieczne.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
mi tylko chodzi o to zeby nie mowic o czym o czym sie nie ma pojecia nie chce nauczac czy sprzeczac sie z wami ze jest tak a nie tak tylko ja sie na energii jadrowej nie znam wiec o energii jadrowej nie PYERDOLE
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
bo Twoje jądra są w zaniku więc cięzko o tym rozmawiac, a tymbardziej pyerdolić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
nie no sprawa jest kuriozalnie prosta: by rozwijac sie mega jako natural z czasem musialbys walic 4 sesje silowe dziennie i to wcale nie jest zart, do tego duzo wiecej zarcia niz na towarze, do tego mega masa gdzie lapiesz duzo tluszczu i sily, potem mega redukcja... wszystko trwa 2x dluzej i paradoksalnie jest 2x bardziej kosztowne
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
tylko gdzie wtedy czas na regeneracje podczas 4x dziennie treningów siłowych ? i gdzie zmieścić żarcie jak jest się połowe dnia na treningach wiem, wiem to tylko było takie zobrazowanie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
no tak, to są kolejne kłopoty takiego postępowania
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Ja się zgadzam z Tobą Cv.Tylko niepotrzebnie tworzycie 2 obozy.Uprawiamy identyczny sport.Cel jest ten sam,różnica tylko w wykorzystywanych środkach do jego osiągnięcia.Każdy wybiera własną drogę i każdy powinien okazywać sobie wzajemnie szacunek


Tylko pisanie że naturale nie mają jaj bo boją się wbijać jest na poziomie gimnazjalnym,gdzie gnoje myślą iż ćpanie i palenie świadczy o męskości.Infantylne podejście.

Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2013-11-06 16:18:13

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
znaczy Ronnie są 2 obozy naturalsów, ja tak to widzę:
- goście, ktorzy się nasłuchali przygłupawych opowieści o nie sterczącym pennisie, impotencji, zawalach po sterydach
- goście, ktorzy rownież o sterydach pojecie maja, nie gadaja glupot w tym temacie, lecz nie biora poniewaz wierza w swoje idee treningowe od samego poczatku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
Oczywiście że tak.Tylko wiesz,te stereotypy krążą nawet w świecie medycznym.To wszechobecne poglądy o których słyszała nawet Pani Jadzia z warzywniaka.

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium