SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140330

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
ostatnio zrobiłem progres na klate z 100x3, dzis poszło 115x3, waga jakies +6/7kg, w pasie ciągle tyle samo, łapka przekroczyła te yebane 40cm. Patrze w lustro i wydaje mi się że wyglądam tak samo..... masakra.. a jeszcze jak z rana słabe światło i nie podpompowany, to wyglądam jakbym nie ćwiczył. ale co ja tam wiem %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
no to ładnie poszło.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Fuun, jestes jeszcze mlody wiec napyerdalaj :D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
poszło poszło, postanowiłem sobie pod koniec wrześna (waga wtedy jakies 80kg) że musze wkońcu doyebać miesnia, a nie pyerdolić sie w jakies pseudo masówki po miech/dwa. bo w sumie ile można zrobić mięśnia w 4-8tyg ? prawie nic. I postanowione robie mase aż do maja, zaleje się ? trudno, trzeba porządnie jeść, dużo ćwiczyć i intensywnie i może jak się potne na lipiec to będzie to jakoś wyglądało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
dobra śmigam ogolić dziewiczy zaroscik na ryjku i wziąść prysznic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
Tez bede robil mase do maja , ale wplote jedna '' mini redukcje '' , aby wszystko lepiej szło :)

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 43 Napisanych postów 5517 Wiek 28 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 54876
też mysle nad jakąś mini redukcją na ~styczeń/luty. ale jak bf będzie w miare dobry to odpuszczę, póki co krata na brzuszku jeszcze jest wiec o tym nie myśle. ZW
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
po chui? chłopak jedz mnóstwo kcal, kręć cardio i bądź cały rok w formie. Dopiero jak będziesz duży to się dotnij bo już będziesz miał z czego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1504 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 35850
A jak krata mu zniknie i nie beda na niego cipki lecialy ? :D

===> 1Polska.pl

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
jak krata moze zniknac na masie? nie moze! budujemy mieso a nie tluszcz!
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium