SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140404

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 20 Napisanych postów 2032 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35414
Poszło 50minut cardio , az dupa boli od siedzenia na tym roweryku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
nie mam pomyslu jak dzis nogi popiescic
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Z ciekawosci wbilem do tego dziennika neevskiego;p od razu dostalem riposte od gimbazy, wspolczuje poziom wypowiedzi niektorych jest ponizej zera. Powinien byc jaki test IQ aby takich d****i eliminowac.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
co sie przejmujesz? jak to 0 pojecia o treningu, misce u 90%
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
ja sie nie przejmuje jego cyrk jego zabawki, ale poziom wypowiedzi niektorych rusza;p
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
utylizować takich idiotów z miejsca. W świecie naturalnym niech działa natura glebować ich
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
zaraz podrzuce topic w dziale zaawansowanych, jestem ciekawy wypowiedzi specow, bo mam pewien problem i chce zobaczyc co reszta na ten temat sadzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
ja tam sledze ten dziennik ale sie nie wypowiadam. szkoda sliny i palców kogść przez cały dzien je tyle kcal co dobre sniadanie a i tak miksuje i wmawia sobie i wszystkim ze robi tak bo nie ma apetytu i nie wcisnie nawet takiej ilosci. len i tyle, wszystko na łatwizne. cale szczecie z saa mu sie nie udało. ale isc i wziąć takiego za łeb i o ściane to może zmądrzeje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 412 Napisanych postów 11788 Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 125319
przecież tam się wypowiadają jak troglodyci. Wchodząc tam, mentalnie wracam do gimnazjum, gdzie pyskowanie do nauczycieli było cool
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 69 Napisanych postów 11401 Wiek 35 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 44884
co tamten dział robi z ludzi
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium