SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Spam param pam pam

temat działu:

Trening dla początkujących

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 140352

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
oraz zyciowych nieudacznikow i OSLOW %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Wygladam jak wygladam i tego sie nie wstydze, ale kulturystyka nie jest moim priorytetem, traktuje ja jako uzupelniem sportu, ktory lubie czyli pilka reczna.
Nikogo nie obrazilem z Was a nazywajac kogos ,,oslem" nie znajac go to juz lekka przesada.Jakos sobie w zyciu radze wiec nieudacznikiem nie jestem.
Dla mnie mozecie robic co chcecie i sie bawic tym co robicie, nie moj problem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
to po chvj pouczasz i wyjezadzasz z testami o zawalach etc? myslalem ze wieksze znaczenie ma stres i chvjowa diete niz wiecej testa ale ok %)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Patrz ilu jest kulturystów, w świecie pro i nie pro, którzy wbijają x razy większe dawki niż taki Newski, i ilu z nich nie dożyło 40-50 lat? Bardzo mało. Równie dobrze kogoś kto nie pije, nie pali, nie ćpa, nie wbija, może pyerdolnąć samochód w wieku 20 lat %) Obrazić nie obraziłeś, ale teksty "droga na skróty" daruj sobie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
porozmawiajmy o piłce recznej, nie grałem nigdy ale widzialem raz mecz w telewizji wiec mam o tym spore pojecie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
najbardziej na wf ręcznej nie lubiłem ale rzadko była
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
no ale widziales raz mecz i syszałes jak znajomi o niej rozmawiali?
masz pojecie, porozmawiajmy!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 77 Napisanych postów 2107 Wiek 37 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 140244
Napisalem, ze mam takich kolegow, ktorzy przez niewlasciwe stosowanie takich zabawek doznali takich przykrych rzeczy. Wiadomo, ze kazdy orgaznim jest inny, jeden moze sobie pozwolic na takie cos a inny nie. Jak ktos zdrowy jest jak kon, to niech bierze jego wybor. Gorzej jest jak ktos kto sobie nawet badan nie zrobil wrzuca w siebie zabawki.
Z droga na skroty przesadzilem, moze inaczej to uzyje w slowa, ,,ulatwia osiagniecie celu". Nie wiem dlaczego zaraz tylu z Was robi atak na mnie, jakbym Wam zrobil krzywde.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Szacuny 21514 Napisanych postów 30770 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870263
Ja nie oglądałem, ale kolega mi mówił że oglądał mecz Papui Nowej Gwinei z Trynidadem i Tobago. Wiem że Ci co grają w ręczną dużo szczypioru jedzą. Dla mnie to porażka, nie wiem jak można potem śmierdzieć szczypiorem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 479 Napisanych postów 12579 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 288453
bo pyerdolisz kocopały

mowiac "droga na skroty" itp... rownoznacznie stwierdzasz ze kazdy kto bierze jest w pewnym stopniu oszustem, obraziles mnie wiec ja nazywam cie OSŁEM


jak nie masz pojecia to sie nie wypowiadaj, nawet daruj sobie wpisy w dzienniku newskiego bo nie masz nic do zaoferowania w zamian w przeciwienstwie do osob takich jak Roni, Antek czy inni zieloni z dzialu D.
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

FBW vs FBW A/B

Następny temat

Czy dobry plan na ćwiczenia

WHEY premium