SFD.pl - fitness, kulturystyka, trening, dieta i suplementacja

PORADY W DZIALE KUCHNIA SFD - czyli pojedyncze pytania na temat gotowania cz.2

temat działu:

Kuchnia SFD

słowa kluczowe: , , , , , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 150446

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
jw. nie wliczasz żelatyny

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2383
Pytanie z innej beczki. Co myślicie o takim temacie jak np. "Zamienniki o niższych kaloriach", chodziło by w nim o coś takiego, że dajmy na to ktoś zajada się jakimiś lodami, płatkami śniadaniowymi czy innymi cudami, a każdy producent ma różne wartości np ostatnio znalazłem płatki śniadaniowe czekoladowe które mają 280kcal na 100g a zwykłe maja ~360kcal więc róznica jest. Myślę, że taki temat miałby racje bytu. Co o tym sądzicie ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 50 Napisanych postów 583 Wiek 23 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 6088
Jak dla mnie pomysł dobry :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 44057 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 134427
.

Zmieniony przez - Kazimierzu w dniu 2015-06-15 17:59:10
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7821 Napisanych postów 107748 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274239
Raczej płatki śniadaniowe czekoladowe czy to mają 280 czy 360 to bez znaczenia i tak badziew pewnie, spokojnie można mydlić oczy ze cos ma mniej kalorii i niby jest fit.

W nieprzetworzonej żywności nie ma zamienników.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 8 Napisanych postów 52 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2383
ja tu w żadnyn wypadku nie mowie o jedzeniu fit. Wiadomo że syf to syf ale nie wszyscy przestrzegaja tylko czystej michy a moim zdaniem zredukowac mozna i na smieciowym jedzeniu (oczywiscie wszystko z umiarem, nie same kebaby czy czekolady, ale od czasu do czasu pozwolic sobie mozna), wiec jak ktos np ma do uzupelnienia ~400kcal to lepiej mu zjesc 150g tamtych platkow niz 100 zwyklych, a podejrzewam ze duzo ludzi szuka takich "zamiennikow" jak np ketchup kotlin -50% kcal czy krem do smarowania biedronkowy o obnizonej kalorycznosci wiec dobrze by bylo pisac w temacie (o ile by powstal) w jakim sklepie zostal kupiony produkt, jaka jego cena, jakie makroskladniki i porownanie do makroskladnikow wiekszosci produktow tego typu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 87 Napisanych postów 44057 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 134427
naoglądałeś się warszaskiego koksa, zredukuj na pierogach to pogadamy

ale to nie ten temat, nie ten dział...
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
anubis84 Instruktor Marcin Moderator
Ekspert
Szacuny 7821 Napisanych postów 107748 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 1274239
Poczytaj o produktach zero tłuszczu czy odtłuszczonych, tłuszcz jest nośnikiem smaku i aby takie produkty 0% fat smakowały, pakują do nich węgle.

Gdyby ilość pieniędzy, jakie posiadamy, zależała od tego, jak traktujemy innych ludzi, bylibyśmy milionerami.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 21 Wiek 25 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 210
Witam, moze glupie pytanie ale nie moge znaleźć w necie.
Powie mi ktoś czym różnią się te dw produkty ?
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Mieso-z-piersi-kurczaka-bez-skory.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 34893 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 253275
RainMan21
Witam, moze glupie pytanie ale nie moge znaleźć w necie.
Powie mi ktoś czym różnią się te dw produkty ?
http://www.tabele-kalorii.pl/kalorie,Mieso-z-piersi-kurczaka-bez-skory.html

jakie dwa produkty? Mięso z piersi kurczaka bez skóry i ... ?

„bądź odważny gdy rozum zawodzi bądź odważny w ostatecznym rachunku jedynie to się liczy”

ZAPRASZAM NA MOJEGO BLOGA: http://www.sfd.pl/[BLOG]_K_PS_w_kuchni-t1081825.html

"WE FIGHT. THAT IS HOW WE WIN, THAT IS HOW WIE DIE."

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

Ciasto miodowo-orzechowo-jabłkowe / Deser Sfd

Następny temat

Chleb żytni z orzechami włoskimi i laskowymi na zakwasie