SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Opoczno Team

temat działu:

Hi Tec Nutrition & Peak Performance

słowa kluczowe: ,

Ilość wyświetleń tematu: 69508

Ankieta

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Po to wstawiam te mase róznych fotek zeby było widac ze działamy ale chyba dla ciebie to nie jest zbyt jasne podaj swoje wyniki to pogadamy i nadal czekam na link do twoich zdjęć ziomus :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Na scianie sobie zawiesisz ? xd trenuje rowno 2 lata, mam 18 lat i 190 cm wzrostu, wyciskam 110kg , siadam 150 a ciagne 210 wystarczy? Nie mam z tego powodu kompleksow :) wszystko bez pasa bo mamtakie podejscie

Zmieniony przez - zig25 w dniu 2012-06-18 19:45:17
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
No to brakuje Ci do mnie troszke kolego i nie porównuj goscia od wyciskania z gościem zajmującym sie kulturystyka ,bo to jak bys porównał małysza do burneiki ale chyba jednak za mało siedzisz w tym temacie wiec moze nie potrzebnie prowadzić z toba jaką kolwiek rozmowę :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 321
to widzę ze jak na 2 lata trenowania to dużo wiesz potrafisz określić ile komu zostało zęby wyglądać jak jedna z lepszych osób na forum pozdrawiam:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Nie wiem czy oprocz sily w wyciskaniu na klate posiadasz takze poczucie humoru, widocznie nie ale to juz twoj problem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
Poczucie humoru mam lepsze niż nie jeden komik telewizyjny wie moze to Ciebie zig poprosze o rozsadniejsze myślenie i wypowiedzi.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 321
tak tak tu Damian ma racje nie znam drugiej takiej osoby z która można tak żartować i tyle się uśmiać zig nie oceniaj nas jeżeli nic o nas nie wiesz ok:)pozdro:D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 702 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 11266
Dobra, chlopaki , nie chcialem byc zlosliwy no ale jesli tak to odebraliscie to sorry. Co zlego to nie ja, trenujmy ciezko i szanujmy sie nawzajem. Niech jakis mod tu posprzata i pusuwa moje wypowiedzi, taka prosba . Nie robmy tu spamu.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 1089 Wiek 34 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 5862
I tu przyznaje rację koledzei podaje dłoń szacunek :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 79 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 321
niech będzie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Wielkanoc 2012

Następny temat

Karol Serwin - dziennik treningowy - Trial rowerowy

WHEY premium