SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 185929

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
dla mnie fakt, ze gus sie tak rozwija wystarcza, by postawic na niego kase, no i na dodatek genialna walka z jonesem, ktora mimo porazki i tak jest dla niego na mega plus
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
jaki kurs na gusa ?

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mmmateusz
Swoja droga, taka luzna mysl:
"The event will be streamed exclusively on the UFC's Fight Pass service, requiring a $10/month membership to view the event."

Za fight pass placi sie karta kredytowa, wiec znamy id (imie i nazwisko) kazdego kupujacego. Kazdemu klientowi dajemy produkt video podpisany znakiem wodnym (jest wiele sposobow, powiedzmy "n" pikseli jest lekko podkreconych). Nieswiadomy klient wrzuca walke na piratebay'a i wiadomo po sciagnieciu, ze to on dopuscil sie przestepstwa.

Ciekawe czemu to nie dziala. Watpie, zeby gosc, ktory wrzuca video na torrenty bawil sie w zdejmowanie znakow wodnych


Kwestia czasu wg mnie, aż takie bajery i wyłapywanie piratów stanie sie rzeczywistością. Niestety.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 125 Napisanych postów 3897 Wiek 37 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 50633
startował ktoś z was w low kicku? jak tam sie poziom prezentuje?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 195 Napisanych postów 1633 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 8963
@seba:

na szybko sie wypowiem. "Kwestia czasu" - to sie tyczy momentu, w ktorym rzad bedzie mial totalna kontrole nad Internetem. Poki co tak nie ma, ale wielu informatykow twierdzi, ze do tego zmierzamy. I to nie chodzi o podejscie rzadu czy jest prawicowy czy lewicowy, tylko ogolnie Internet jest 'wolny' 'przez przypadek'.

Do tej pory, mysle, ze to mozna liczyc w dekadach, bedziemy mieli co najwyzej akcje ze strony rzadu/korporacji i reakcje ze strony podziemia. To tak samo jak z hackingiem. Mozesz zainstalowac nowego antywirusa, a ja napisze nowego wirusa, ktory twoj program nie rozumie. Potem ty zrobisz update, potem ja zrobie update. I tak w kolo. Zwlaszcza, ze sporo mozgow jest po stronie piractwa.

Z innnej beczki, polecam wszystkim 30 30 30 drills:




Wlasnie jestem po i pod koniec prawie sie zrzygalem :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Rabittt FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 128 Napisanych postów 8533 Wiek 31 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 61281
Dams
jaki kurs na gusa ?


Obecnie 1,25. Ja obstawiałem jakiś czas temu to było ponad 1,3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
http://www.monitor-polski.pl/snajperzy-strzelali-z-hotelu-ukraina/ 

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
Tylko trzeba jeszcze poczekać na dalsze wyjaśnienia bo nic nie wiemy na sto procent. A już w komentarzach niektórzy piszą "a, wiedziałem!" ...

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 444 Napisanych postów 9936 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 103395
haha to dlatego cwaniaczki zrobili tylko możliwość płatności kartą sam chciałem sobie kupić te fight pass ale myślałem ,że będzie możliwość kupna np. na 1 miesiąc przez paypall albo np smsem.

jak ktoś streamuje event to wie jak co obejść :) podejrzewam ,że nikt nie wp*****la wszystkiego na chama na torrenty ,co jeśli ktoś podłączy się pod wifi sąsiada ?

Zmieniony przez - xper w dniu 2014-03-06 13:17:16
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
KondiCapo FIGHT24.PL
Początkujący
Szacuny 13 Napisanych postów 8247 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 78867
Ziumol, chciałeś foto z ring girls z ProMMAC

Eu sou movido pela capoeira
Eu sou movido pelo berimbau

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium