SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186025

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
KondiCapo
A jak chcesz wzmocnić stawy jeśli nie zwiększając znacznie siłę mięśni stabilizujących? Jedyna droga, byle nie za szybko, bo więzadła i ścięgna mają bardzo powolne we wzroście, zagęszczaniu tkanki itd. Chociaż faktycznie lepsze mogą być trochę większe ilości powtórzeń, żeby zwiększyć wytrzymałość siłową stabilizatorów.Zmieniony przez - KondiCapo w dniu 2014-03-16 14:04:48


to jest własnie moim celem-i dlatego robię tą metodą na smithcie.bo po pierwsze trzyma mnie prosto,więc nie obciążam pleców, nie pochylam się za bardzo przez co również ściągam naprężenia z kolan(prawe mam kontuzjowane i prawa kostka również kuleje). w tym ruchu pracuje tylko to co ma pracować czyli czworogłowy, dwugłowy itda.
Czyli pozornie robię lżejszą metodą,ale tak jak mówisz wzmacniam otaczające mięsnie izolując je tak,żeby podczas gdy to robię,kontuzjowany staw jest odciążany.Plus ruch jest dynamiczny a nie czysto statyczny
Ponieważ lekki jest ciężar mogę i robię to na każdej sesji 3 razy w tygodniu

zalecił mi to nie jakiś bubek,ale emerytowany zawodnik i trener,który mają 72 lata jest w formie 50cioparo latka,więc nie będę się a nim kłócił,tylko sprawdzę efekty

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
jac88
LOL lysemu na łeb siadlo. Ts mu się należy jak jakiemuś ogorowi WW z prelimsow

|
no ale byznes byznes, pejperwju się sprzeda, łysy już zaciera spocone rączki i cały się trzęsie z radości
ja chcę:
rewanż z Robbiem,
hipstera z Lombardem
ewentualnie Lomabard Woodley może być

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
cwiczac na smithie uposledzasz stabilizatory glebokie ciala, ruch na smithie nigdy nie bedzie wystarczajaco dynamiczny, przy okazji wylaczasz prace calego posterior chainu, ktory jest kluczowa "grupa", o ile mozna to tak nazwac, w wiekszosci sportow

nie na darmo caly "swiatek" w sportach walki dyma przysiady, nawet zawodnicy po ciezkich kontuzjach

Zmieniony przez - Santiago92 w dniu 2014-03-16 22:15:01
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1193 Napisanych postów 8529 Wiek 35 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 108293
jw. również bym pjerdolił smitha i robił normalne siady z adekwatnym obciążeniem, przecie siady też można lekko robić.
To, że Cie nie przegina w przód nie znaczy, że pleców nie obciążasz.

ćwiczenie które angażuje niemal całe ciało > gunwo na swunicy/maszynie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
nie. jak poprawi się stan mojego kolana to będe robił normalne.do ortopedy mi się nie śpieszy,już byłem

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 30 Napisanych postów 5422 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 45681
stan kolana nie wyleczy sie od cwiczen na takim wychyleniu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
ból i naprężenie odczuwam w kolanie tylko gdy robie normalne siady

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2515 Napisanych postów 12794 Wiek 33 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 841469
Smith to raczej strata czasu, wyrabiasz sobie nienaturalny odruch siadania. A umiesz zrobić jeden pełny przysiad bez dodatkowych kg w ogóle?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8617 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 80644


Nog jest dwa lata starszy od Arony.

"Only he who battle wins.
The scald sang to their kings.
Let the battle be fought to be won"

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
Panowie, zbliża się walka roku a wschodząca gwiazda polskiego MMA pokazuje swoje techniki.





k***a nie wierzę w to co widzę
Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium