SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Nowy spam tutaj będzie!

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 186014

Nowy temat Temat Zamknięty
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
tylko jesli masz jakies filmiki z Bruce'em

mmmateusz-szczerze mowiac nie wiem,co chcesz mi przekazac swoim wywodem na temat koniecznosci dowodzenia,ze cos NIE ISTNIEJE,a nie na odwrot,zwlaszcza wobec tego,co sam napisalem i co w zasadzie powinno delikatnie zasugerowac,ze sam uwazam,ze powinno sie to odbywac wlasnie w te strone (czytaj:trzeba wlasnie udowodnic,ze cos istnieje/mialo miejsce/jest prawda,itd)...ale ok

co do twarozka vs mozzarella,to ten pierwszy jest coraz czesciej odradzany mimo wszystko. jego najwieksza zaleta jest chyba mimo wszystko cena,bo nie wiem,czy jest tansze zrodlo bialka,podejrzewam,ze kg mozzarelli dobrej jakosci bedzie sporo drozszy (pewnie z 20 zlotych?) od kg twarogu z biedry,za ktory zaplacimy jakies 10 zlotych ale szczerze mowiac nawet nie wiem,niech sie wypowiedza kupujacy.

wrzucam link dla fanow mozzarelli mimo wszystko

http://potreningu.pl/artykuly/2191/piec-powodow-dla-ktorych-warto-jesc-mozzarelle

i oglaszam flejm twarog kontra zolty ser ,mile widziane filmiki

Zmieniony przez - gautan w dniu 2014-04-09 19:45:46
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1939 Napisanych postów 17102 Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 90281
tylko dalej nie wiadomo co trzeba tu udowodnić

"Dzięki za złoto, mój ty bohaterze" - 100 dan Diego.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 1970 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 45643
pyerdolenie

choćbyś jadł gunwo to jeśli w nie WIERZYSZ że przyniesie skutki to da ci więcej profitów niż jedzenie najlepszego mięcha na świecie

przypomnijcie sobie że człowiek ma coś takiego jak umysł nie jest się stworzonym z samego ciała

w tym widzę cechę mistrzów - umiejętność odseparowania wiary, emocji, własnych od tego jak wpływają na nich otoczenie

kiedy upadnę
to wstanę
wtedy masz przej**ane


tak długo, jak walczysz, jesteś zwycięzcą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
z jakiego to klasyka filmowego
( kto filmu nie lubi to @#$%*&^ i @#$@#% !!! )



...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
Dams
pyerdolenie

choćbyś jadł gunwo to jeśli w nie WIERZYSZ że przyniesie skutki to da ci więcej profitów niż jedzenie najlepszego mięcha na świecie

przypomnijcie sobie że człowiek ma coś takiego jak umysł nie jest się stworzonym z samego ciała

w tym widzę cechę mistrzów - umiejętność odseparowania wiary, emocji, własnych od tego jak wpływają na nich otoczenie








proponuje,zebys byl pierwszym,ktory jedzac gowno wygra jakies zawody kulturystyczne. mysle,ze nadajesz sie idealnie,zeby sama wiara w to,ze da ci takie efekty jak pelnowartosciowe bialko rosnac jak na drozdzach,ja nie dam rady.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no jest niby cos takiego jak efekt placebo,ale nie do tego stopnia
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
nie wiadomo,mysle,ze jak dostarczy 3-4g/kg,to forma musi byc. przeciez nie pyerdolilby bez sensu,nie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
no niby skoro ktos pisze o robieniu formy na gownie to cos w tym musi byc
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 737 Napisanych postów 3900 Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 129683
no takie "jedz co chcesz,wygladaj jak chcesz" tylko w finalnej formie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 117 Napisanych postów 1981 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 36558
Hauteclair
z jakiego to klasyka filmowego
( kto filmu nie lubi to @#$%*&^ i @#$@#% !!! )







PREDATOR

Ponadczasowe arcydzieło.

"It's faster than f***ing shit" (c) Bruce Buffer

Nowy temat Temat Zamknięty
Poprzedni temat

KSW 27 w Ergo Arenie 17 maja!

Następny temat

Fight Analiza – zapowiedź

WHEY premium